Smulders, D C, part, Nieuwstraat 22 Snijders, H J, waschbleekerij, Kl. Nachtegaalsteeg 3 Snijders, M J, boekhouder, Kl. Nachtegaalsteeg 3 Snijders, G H, steenhouwer, Arnbemscheweg 54 Snoek, H L, koetsier, Heiligenbergerweg 33 Soerewijn, E J, part., Soesterweg 21 Soeterik, D, spoorambtenaar, Leusderweg 30 Sommeling, P, stoker H IJ S, Soesterweg 85 Sonneborn, ambt. posterijen, Krommestraat 12a Spaink, L, conducteur H IJ S, Leusderweg 44 Speelberg, B W, bleeker, buiten Kl. Koppel 28 Spiegel, I van, onderwijzer, Arnhemschestraat 7 Spiekermann, F F, parapluiemaker, Langestraat 53 Spierings, J M, schoenmaker, St. Andriesstraat 18 Spits, J A, sergt.-maj. inf., Kazernestraat 6 Spits, W A, adj.-onderoff. inf., Utr.weg 21 Spoel, J G, tapper, Weverssingel 25 Spoon, C, opzichter rijkswaterstaat, Soesterweg 18 Spree, A, luit. huz., Langestraat 34 Spree, mej. G, Nieuweweg 3 Sprey, A, in manufacturen, Muurhuizen 23 Spronzen, L van, serg.-maj. inf., Utrechtscheweg 55 Spruyt geb. Wolfswinkel, mevr. wed. G, part., Havik 13 Spruyt, H C, administr. mil. hospitaal, Hoogeweg 46 Staal, G, gep. brig, rijksveldw., 2e Wolfertdwarsstr, 3 Stadt, N G van der, adj.-onderoff. inf., Kazerne 2 Stalhosen, mej. C M, naaister, Zuidsingel 64 Stalhosen geb. Schouten, wed. G, baker, Zuidsingel 66 Stam, G, oppasser mil. hospitaal, Weistraat 3 Stas, mevr. wed. H G, part., Arnh.weg 3 Staverman, W H, gep. kol. OIL, Utrechtschewegongd. Stavers, mej. A M N, part., van Asch van Wijckstr. 9 Stedum, M van, vleeschhouwer, Leusderweg 50 Steenbeek, C, kok, in comestibles, Langestraat 133 Steenbeek, G, serg.-maj.-tit. inf., Kazernestraat 8 Steenbeek, P, kleermaker, Nieuwstraat 18 Steenbeek, W, schoenmaker, in schoenwerk, Bloemen- dalschebinnenpoort 7 Steenhardt Carre, Th. B A van, rnajoor inf., Bergstr. 11

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 212