Vonk, A, broodbakker, Havik 26 Vonk, J, landbouwer, Hoogeweg 84 Vonk. P, landbouwer, tapper, in kruidenierswaren, Hel- lestraat S Vonk, W, koek- en banketbakker, Langestraat 97 Vonk, W, koetsier, van Persijnstraat 6 Voogd, J, boekh., van Persrjnstraat 2 Voogd, W de, tapper en logementhouder Varkensm. 3 Vooght, J de, sergt. inf., Kazernestraat 6 Voorburg, G, landbouwer, Soesterweg 177 Voorde, J van der, wachtmeesterhuzaren, Weverssingel 35 Voorn, A J, steenhouwer, Beekstraat 18 Voorst Vader, Mr. P J F van, kantonrechter, lid van den gemeenteraad, Soesterweg 4 Voorst Vader, P J A van, student, Soesterweg 8 Voorzanger, geb. Simons, mevr. wed. L J, part.,Beekstr. 12 Vos, A 0 de, luit. inf., Korte Bergsraat 19 Vos, A N J, notaris, Utrechtscheweg 2 Vos, G W, brouwerknecht, Hellesteeg 4 Vos, H, haltewachter, Soesterweg 138 Vos, J, kapt. inf., Gr. Bergstraat 5 Vos, J, timmerman, Bouwmaatschappij 10 Vos, J B J, winkelbediende, Elleboogsteeg 2 Vos, F X de, passementwerker, aanspreker, achter't oude Weeshuis 5 Vos, K de, schoorsteenveeger, Arnhemschestraat 29 Vos, M J D, spoorambtenaar, Havik 2 Vossekuil, geb. Paping, Nieuweweg 3 Voute, G, luit. inf., Langestraat 14 Vredeling, H, tuinman, Arnhemscheweg 88 Vredevelt, J W J, wachtm. veld-art., Laagl.weg 26 Vreede, G W, luit. Huz., Langestraat 117 Vreeswijk, T, brood- en koekbakker, Bloemendal 5 Vries, A de, goudsmid, in goud, zilver en uurwerken, Langestraat 24 Vries, A de, landbouwer, Liendertscheweg 1 Vries, B de, landbouwer, Monnikenpad 68 Vries, D H de, tapper, Koningstraat 24 Vries, H A de, in ijzerw., huidenzouterij, Kampstr. 15 70

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 220