Welles, R V, zadelmaker huzaren, Havik 21 Wels, R, bediende, Breedestraat 17 Welters, J L, mil. schoenmaker, Lievevrouwestraat 14 Welyaardt, P F, steenhouwer, Kl. Nachtegaalsteeg 2 Wendt, J K, wagenmaker, in kruidenierswaren, Arn- hemschestraat 35 Wensing, J H, part., Bloemendal 24 Wentink, E W J, onderwijzer, Kamperbinnenpoort 9a Wentzel, J W, hofphotograaf, Langestraat 112 Werf, D van der, architect, Korte Bergstraat 7 Werf, J S van der, stafmuzikant, Arnhemschestraat 12a Wery, A, koffiehuishouder, Hof 40 Werkhoven, J, koetsier, Lievevrouwestraat 14 Werner, H L E G J, luit. huz., Langestraat 74 Wesseling, G, leeraar H B S, Wijerstraat 5 Wessels, G, kok, banketbakker, Langestraat 117 Wessels, J J, palfrenier, Arnhemscheweg 129 Wessum, H van, sleutelbewaarder van de Lievevrouwe- toren, Lievevrouwekerkhof 26 Wessum, J van, goud- en zilversmid, in gouden- en zilveren werken, Directeur bank van leening, Krom- mestraat 18 Westerlaak, G van, tapper, Kreupelstraat 1 Westerveld, mej. G E, koffiehuishoudster, directrice factory Centraalspoor, Kampstraat 53 Westhof, mej. wed., G, waschbleekerij, Kleine Koppel 1 Wetering, G J van de, varkenskoopman, Arnh.weg 59 Weteringi, J van de, bierhuishouder, Utrechtscheweg 77 Wetering, W F L van de- luit. infanterie, Langestr. 13 Weterings, A J, hotel- en koffiehuishouder, Amersfoort- scheberg 79 Weterings, J M, varkensslager, Weverssingel 131 Wetsels, geb. Otto, mevr. wed. G, part., buiten Groote Koppel 5 We vers, wed. J. W A, in kruidenierswaren, Hellestr. 73 Weyer, J, wachtmeester veld-art., Soesterweg 33 Weyers, mej. wed, J F M, kappersaff., Langestraat 71 Wiedenbrugge geb. van Donkelaar, mej. wed. H J, part., Langestraat 76 f 79

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 223