Wiedenbrugge, mej. M R, in manufacture^ Langestr. 76 Wieringen, K van, vleeschhouwer, Weverssingel 17 Wiggerman, G, brievenbesteller, Leusderweg 62 Wiggers, W J, sergt. ziekenoppasser, Hoogeweg 46 Winter, L S de, koopman, Koningstraat 22 Wijaarda, E C van, fourier huz., Ruiterstraat 8 Wijk, W, adj.-onderoff., Kazerne infanterie 2 Wijk, B van, tapper, Weverssingel 1 Wijk, J van, Kolonel infanterie, Langegracht 1 Wijland, mej. A van, part., Kortegracht 20 Wijland geb. Dieters, mej. wed. A J van, part., Lange gracht 8 Wijland, G van, timmerman, Koningstraat 10 Wijland, J van, brievenbesteller, Gr. Nachtegaalst. 2 Wijland, J K van, schoenmaker, Hellestraat Wijland Cz., W van, part., Utrechtscheweg 23 Wijnands, T, klompenmaker, Bloemendal 42 Wijnands, T, broodbakker, Weverssingel 32 Wijnen, J, melkslijter, Groote Haag 24 Wijnen, J, tuinman, Soesterweg 132 Wijnen, P J, stafmuziekant, Krommestraat 4B Wynia, F, onderwijzer, Tolstraat 5 Wijntjes, R, tapper, Soesterweg 93 Wijntjes, W, landbouwer, Birkt 4 Wijs, mej. COM, part., Nieuwstraat 17 Wijs, J C, machinist, Soesterweg 19 Wijs, H L de, luit. inf., Bergstraat 16 Willenborg, F J, spekslagerij, Krommestraat 3 Wilde, B de, tapper, in brandst., Lievevrouwestraat 3 Wilde, J de, magazijn-oppasser, Groote Spui 25 Wilde, M de, timmerman, St. Andriesstraat 9 Wilde, F W de, societeitsbediende Arnh.poortswal 2 Wilde, J van der, tafelbediende, aanspr., Stoovestraat 2 Willekes Macdonald, mevr. wed., part., van Asch van Wijckstraat 9 Willemse, A H, opperwachtm. art., Ruiterstraat 16 Willemstijn, M, gep. kol. Intend., O-I leger, Arnh.weg 19 Willigen, A van der, luit. inf. Utrechtschenweg 24 Willigenburg, D van, part., Leusderweg 3 80

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 224