37 Commiezen. J. C. Bondam, Commies posterijen 2e kl. A A. van Luyk, Commies telegrafie 3e kl. J. P. Haanschoten, Commies posterijen 3e kl. A. van der Wijk, Surnumerair. Jhr. P. A. van Holthe, Klerk der posterijen en telegrafie ie kl. J. C. Sanneborn, Klerk der posterijen en telegrafie ie kl. 13. Crap Hellingman, Klerk der posterijen ie kl. A. G. Klein, Klerk der posterijen en telegrafie 2 kl. W. Bais, Adsistent. J. van der Linde, Kantoorknecht. Telephonistes. E. E. Fortuin en H. Oudraad. J. A. den Tieter, Hoofdbesteller. en telegrambestellers. H. de Gans. S. van Huizen. E. Smit. J. D. ten Hoedt. G. J. van 't Hof. H. Hemmers. D. Klarenbeek. J. G. Wiggerman. A. Florijn. Brieven- W. Zwep. N. Woli'swinkel. B. van Bennekom. J. Vlaanderen. A. van Nus. J. van Wijland. H. van den Berg. H. van Elst. A. te Kulve. C. Entrop. Winterdienst van 1 Oct. 1900. De uren zijn gerekend naar den GreenwichfSpoorJtijd, welke 20 minuten achter is bij den plaatselijken tijd. POSTERIJEN. Voor aanteekening en frankeering, afgif'te van postzegels, b iefkaarten, alsmede voor postbladen (a 3'/i, 5'/2 en 13 cents met inbegrip van het postzegel) is het kantoor geopend: op werkdagen, van 's morgens 6,30 tot 's avonds 8,30. op Zon- en feestdagen: Voormiddag van 8 tot 10 en nam. van 12,30 tot 1,30 en tot afhaling van brieven, enz., 's avonds van 7,458. Voor de pakketp. op werkd. van 6,30 voorm. tot 8,30 's av. Op werkdagen van voorm. 8,30 tot nam. 2,30 zijn postbe- wijzen verkrijgbaar en worden postwissels aangenomen ter verzending en uitbetaald, zoomede kwitantien ter invordering. m.

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 43