44 meerde bedragen de kosten 40 cents en voor een intercom- munaai gesprek stadstijd van 424 uur 50 cents en overigens '25 cents. Gesprekken tusschen geabonneerden, in plaatselijk verkeer, "worden kosteloos gevoerd. Een cibonnemcnt voor aansluiting van het Centraalbureau kost f40 'sjaars. Een dringend gesprek wordt dubbel berekend en heeft den voorrang boven de „gewone" gesprekken. Voor intercommunaal Telefoonverkeer zijn opgenomen de gemeentenAlkmaar, Amersfoort, Almelo, Alfen, Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Bloemendaal bij Haarlem, Breda, Bussum, Delft, Deventer, Dordrecht, Eindhoven, Enschede, Gouda, "VGravenhage, Groningen, Haarlem, Helmond, Hengelo met Borne, 's-Hertogenbosch, Hilversum, Hoogezand, Hoorn, IJmui- den, Leeuwarden, Leiden, Maassluis, Maastricht, Middelburg, Nijmegen, Osch, Roermond, Rotterdam, Scheveningen, Schiedam, Tiel, Tilburg, Utrecht met de Bilt, Veendam, Venlo, Velp, Vlaardingen, Vlissingen, Wageningen met Renkum, Zaandam met Koog Zaandijk, Zandvoort, Zeist, Zutfen, Zwijndrecht en Zwolle. Geabonneerd zijn te Amersfoort: TSIo. 49 Amersf. Courant (Van Cleeff), Kortegracht. 7 Amicitia, Societeit in Plant.soen. 4 Jhr. Mr. T. A. J. van Asch van Wijck, Soesterweg. •60 Berns Co., van Persijnstraat. 3 Bierbrouwerij, Stationsweg. 8 Blom en Zn., Zuidsingel. 63 W. A. van den Bovenkamp, Utrechtschestraat. 16 Broodfabriek, Smallepad. 6 Bureau van Politie, Utr. straat. 44 Bureau van den Kolonel, Commandant v. h. 5e reg. Inf. 44 M. L. Celosse, Havik. 2 Centraal station. 19 firma A. II. van Cleeff, Kortegracht. 33 Concordia, Langestraat. 35 H. J. Croockewit, Langestraat. T. Dalhuisen, Utrechtschestraatweg. 53 D. H. Eysink, Arnhemscheweg. 19 P. J. Frederiks, Kortegracht. ■21 Garnizoens-bureau, Appelmarkt. 65 Gasfabriek, Smallepad. 54 Gebrs. van Gelder, Langestraat.

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 50