50 Ondernemer B. van Eem, Kampstraat bij Erven Wester- veld, Dinsdag en Vrijdag nam. A. Ondernemer W. van Bruggen, Utrechtschestraat bij B. J. J.ens, Vrijdag voorm. 11. Barneveld op Utrecht. Ondernemer F. Bos, Utrechtschestraat bij B. J. Jens, Vrijdag voorm. 11. Bunschoten. Ondernemer H. van den Bos Ez., Bloemendal bij N. Eijbergen, Dinsdag en Vrijdag nam. 3. Ondernemer P. Dijkhuizen, Bloemendal bij T. van den Hoven, Vrijdag nam. 12'/j. Driebergen en Doorn. Ondernemer Van den Bosch, Utrechtsche straat bij B. J. Jens, Vrijdag nam. Eemnes. Ondernemer G. van Leer, Utrechtschestraat bij B.J. Jens, Vrijdag nam. 3. Harderwijk, Putten en Nijkerk. Ondernemer C. Schreuder, Appel- markt bij A. van den Hoek, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Hilversum. Ondernemer E. van den Hoek, Koestraat elken dag voorm. 8. Hoevelaken. Ondernemer G. Zwart, Kampstraat bij erven Wes- terveld, Vrijdag nam. 1. Leusden. Ondernemer J. Smit, Appelmarkt bij A. van den Hoek, elken dag. Ondernemer G. P. Gerth Wz., Utrechtschestraat bij B. J. Jens, Vrijdag nam. 2. Nijkerk. Ondernemer C. van den Brink, Kampstraat bij Erven Westerveld, DinsdagDonderdag en Zaterdag nam. 6. Onderneemster wed. W. A. Boonen, Kampstraat bij A. Mastwijk, Dinsdag en Vrijdag nam. 6 en Donderdag (ook naar Zeist van hier) voorm. 8. Ondernemer H. Hammelburg, Kampstraat bij Erven Wes terveld, en Scherbierstraat. bij Wed. H. Buitenberg, dagelijks (behalve Zaterdagnam. 3. Bode A. van den Eshof, op den Hof bij It. Heere, Woensdag, en Zaterdaq voorm. 11. Putten. Ondernemer G. Schreuder, op den Hof bij R. Heere Dt'ns- dag en Vrijdag nam. 1. Ondernemer G. v. Beek, op den Hof bij R. Heere, Dinsdag en Vrijdag nam. 1. Ondernemer' L. van Grevenhof, op den Hof bij R. Heere, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Renswoude en Scherpenzeel. Ondernemer A. Esser, Varkensrnarkt bij N. Vels Heyn, MaandagWoensdag en Vrijdag nam. 3. Scherpenzeel. Ondernemer W. van de Weerd, Utrechtschestraat bij B. J. Jens, MaandagWoensdag en Vrijdag nam. 2.

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 56