52 Woensdag. Amsterdam b., Woerden, ook voor alle soorten Vee, Schoonhoven b., VVijk bij Duurstede, Wageningen, Medem- blik, weekm., wanneer ook de stoomboot vandaar op Lon- den vertrekt, Monnikendam, Enkhuizen ka., Haarlemmer- meer b., beginnende den eersten Woensdag in April. Aals- meer graanm., derden Woensdag van Juli tot en met October. Donderdag. Rhenen, Barneveld, Delft, Assen, Gouda b., Gel- dermalsen b. v. s., Naarden boterm., Hoorn ka., Dordrecht korenm., Zutfen, Haarlem. Vrijdag. Amersfoort -weekm., ook voor rundvee, schapen en varkens, Amsterdam, Rotterdam, Deventer, weekm., Gronin- gen, Leeuwarden, Dordrecht, Zwolle, 's-Hage, Schiedam, Breda, Eindhoven, Waalwijk, Purmerend ka., behalve de weken waarin jaarmarkt wordt gehouden. Zaterdag. Utrecht b., Delft k., Leiden, Rotterdam, Zutfen, Dordrecht, 's-Hertogenbosch, Bergen op Zoom, Hoorn en Helmond. Bevolkinj te Amersfoort (op 1 Jan. 1900). Nederduitsch-Hervormden9955 Roomsch-Katholieken7414 Nederlandsche Israelieten355 Portugeesche 2 Evangelische Lutherschen134 Herstelde 26 R. K. van de oud-bisschoppelijke Klerezie209 Christelijk Gereformeerden40 Gereformeerde Kerk841 Vrije Gereformeerden43 Remonstrantens> 99 Doopsgezinden77 Waalsch-Hervormden 60 Engelschen of Presbyteriaanschen2 Anglicaanschen of Episcopalen2 Mahomedanen Tot geene der genoemde gezindten behoorende. 25 (9485 mann. en 9830 vr.) Totaal 19315 Verklaring der verkortingen. G. K. N. L. beteekent: Grootkruis der orde van den Ned. Leeuw. K. N. L. d Kommandeur R. N. L. Bidder s B. N. L. Broeder

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 58