68 Veeartsenijkundig Staatstoezioht. H. J. H. Stempel, R. 0. N., Districts-veearts voor deprovincien Utrecht en Gelderland Betuwe en Veluwe), te Utrecht. A. Overbosch, te Amersfoort, Plaatsverv. Districts-veearts. W. H. van Haselen, Rijks-veearts. Zwem- en Badinrichting. Ondernemers. Dr. A. H. G: van Driel, I A. M. Kollewijn Nz. Mr. J van der Leeuw, Penn. J. A. Schoterman, Directeur. HOOGEB OHDERWIJ3, Inspecteur der Gymnasia. Dr. C. J. Eggink, R. N. L., te 's-Gravenhage. GYMNASIUM. (Subsidie van het Rijk p. m. f6900). Bijdrage voor het genot van onderwijs f 100 'sjaars. College van Curatoren. Ds. D. P. M. Graswinckel, Pres. Prof. J. J. van Thiel, Ds. C. Rasch, Seer. I Jhr. Mr. B. W. Th. Sandberg. Mr. J. G. A. van Zijst, Dr. J. H. Moll, Rectorleeraar in de Latijnsche- en Grieksche taal en letterkunde en oude geschiedenis. Dr. H. J. Reynders, Conrector, leeraar in de Latijnsche taal en letterkunde en oude geschiedenis. Dr. A. Smit, leeraar in de Latijnsche taal en letterkunde. Dr. Ph. H. Peyrot, leeraar in de Grieksche taal en letterkunde. G. F. G. de Bruyn, leeraar in uiiskunde. Dr. J. M. Croockewit, tijdelijk leeraar in natuurlijke historic. Dr. A. G. Antusch, leeraar in natuur- en scheikunde. Dr. D. P. Moll, leeraar in natuurkunde A. M. Kollewijn Nz., leeraar in geschiedenis en aardrijkskunde. J. S. Theissen, tijdelijk leeraar in geschiedenis. G. C. Hoogewerff, leeraar in de Nederlandsche taal. I. M. J. Hoog, leeraar in de Fransche taal. W. N. Coenen, leeraar in de Hoogduitsche taal. B. D. Best, leeraar in de Engelsche taal. H. It.alie (Utrecht), leeraar in de Hebreeuwsche taal. A. J. Bilders, concierge. F. W. Ebert. amanuensis.

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 74