69 MIDDELBAAR ONDERWIJS. Inspecteur voor tie provincien Noord-Brabant, Zeeland, Limburg, Gelderland, Utrecht en Overijsel. K. ten Bruggencate, te 's-Gravenhage. Plaatselijke commissie van Toe?ieht. J. G. Rolandus Ilagedoorn, Pres. M. L. Celosse, L. T. C. J. Rieber, Secr.-penn. J. H. Krudop. Dr. A. H. C..van Uriel, Gemeentelijke hoogere burgerschool met vijfjarigen cursus. (Rijkssubsidie /'10.000 schoolgeld 60enkele lessen van f 6 tot 15 'sjaars). G. .1. Buys, Diracteur, leeraar in wislmndekosmographie en rechtlijnig teekenen. F. Wesseling, leeraar in geschiedenis en aardrijkskunde. Dr. A. G. Antusch, leeraar in schei- en delfstofkunde. A. J. Resink, tijdelijk leeraar in natuurlijke historie. Dr. D. P. Moll, leeraar in wis-, natuur- en werktuigkunde. Dr. P. G. M. Bos, (Amsterdam), leeraar in staatswetenschappen. G. C. Hoogewerff, leeraar in de Nederlandsche taal en letterkunde. I. M. J. Hoog, leeraar in de Fransche taal en letterkunde. W. N. Coenen, leeraar in de Hoogduitsche taal en letterkunde. B. D. Best, leeraar in de Engelsche taal en letterkunde. J. J. Menkema, tijdelijk leeraar in de Hoogduitsche taal. A. D. J. van 't Hooft, tijdelijk leeraar in de Fransclie taal. H. J. van der Noordaa, tijdelijk leeraar in de Engelsche taal. A. D. Raadgeep, tijdelijk leeraar in de Nederlandsche taal en letteren en geschiedenis. J. S. Theissen, tijdelijk leeraar in geschiedenis. G. de Weerd, tijdelijk leeraar in geschiedenis en aardrijkskunde. J. M. Thiel, leeraar in wiskunde en boekhouden. A. G. van Os, tijdelijk leeraar in wiskunde en rechtlijnig teekenen. A. M. Iverkkamp, leeraar in wiskunde. R. Cruyff, leeraar in handteekenen. F. Rauh, leeraar in gymnastiek. F. W. Ebert, concierge-amanuensis. BURGER-AVONDSCHOOL. (Schoolgeld voor betalende leerlingen f2 'sjaars). G. J. Buys, leeraar in wiskunde. Dr. A. C. Antusch, leeraar in natuur-, schei- en werktuig kunde. F. Wesseling, leeraar in geschiedenis en aardrijkskunde. G. C. Hoogewerff, leeraar in de Nederlandsche taal.

Adresboeken Amersfoort | 1901 | | pagina 75