Dames-vereeniging. 100 Israelietisch Genootschap „Gemiluth Gasidim." J. Klasser,. J. de Wit, I. J. Cohen, Seer. H. L. Klein, Bode. Ph. Troulder, Prep. I. Gosschalk, Perm. M. H. van Raalte, D. S. Aronson, P. E. Rintel, Dit genootschap zorgt voor de teraardebestelling van lijken. Afdeeling van de Maatschappij tot nut der Israelieten in Nederland. E. L. Visser, Pres. D. Heymans van der Douwer, A. Visser, Penn. Seer. H. L. Klein, Bode. Het hoofddoel is bevordering van goede zeden, deugd en beschaving. Genootschap ,,Bikoer Golim." H. van Gelder, Pres. J. Schulman, Seer. J. van Vollenhoven, Penn. H. L. Klein, Bode. Dit genootschap voorziet in de verpleging van behoeftige zieken en verschaft hun de noodige voeding. A. Visser, echtg. van Ph. Meijers, Pres. W. Frohwein, echtg. van J. Schulman, Penn. I. Oppenheimer, echtg. van D. Heymans van der Douwer, P. Cohen, echtg. van P. E. Rintel" S. Stodel, echtg. van I. Gosschalk. H. L. Klein, Bode. Deze vereeniging voorziet in eenige behoeften van armen. Jacob van Gelder's stichting." A. Herschel Bz., R. J. G. P., Pres. E. L. Visser, Vice-pres. Ph. Meijers, J. Schulman, H. Herschel (Amsterdam). I. J. Cohen, Seer. i H. L, Klein, Bode. Personen boven 70 jaren en hulpbehoevenden boven 65-jarigen leeftijd worden vopr rekening van deze stichting verpleegd. Centraal I-raelietisoh weeshuis te Utrecht. A. Visser, Correspondent Afdeeling Amersfoort en Omstreken van de Alliance Israelite Universelle." E. L. Visser, Pres. D, Heymans van der Douwer, J. van Vollenhoven, Penn. Seer. H. L. Klein, Bode.

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 108