Minister van Financien. Minister van Oorlog. Minister van Waterstaat, Handel en Nijverheid. Mr. J. C. de Marez Oyens. Minister van Kolonien. Leden der Provinciate Staten nit het hoofdkiesdistrict Amersfoort en tijd hunner aftreding op den eersten Dinsdag van Juli. (Kiesgerechtigden in Ie distr. 672, He distr. 472 en Ille distr. 551 in het hoofdkiesdistrict 4629. 119 Mr. J. J. I. Harte van Tecklenburg. Audientie, Donderdags te 12 uren. J. W. Bergansius. Audientie, Donderdags te l'/j ure. Audientie, Dinsdags te l'/j ure. Jhr. Mr. T. A. J. van Asch van Wyck. Audientie, Vrijdags te 1 ure. Tweed© Earner der Staten-Generaal. aftredende op den derden Dinsdag van Sept. 1905. (Kiesgerechtigden in le distr. 682, He distr. 177 en Ille distr. 557 in het hoofdkiesdistrict 7046. Jhr. Mr. H. W. van Asch van Wyck (Arnhem), afgevaardigde van het hoofdkiesdistrict Amersfoort. GEWESTELIJK BESTUUR. A. baron Schimmelpenninck van der Oye van Nyenhuis, R. N. L., Commissaris der Koninqin. (Audientie, Zaterdag voorm. 11 uur). Mr. A. W. van Beeck Cal- koen, R. NL. (Utrecht), Lid van Ged. Staten 1907 Mr. A. J. de Beaufort (Leusden) D. P. Hamers Mr. F. D. graaf Schim melpenninck (Baarn), Lid van Ged. Staten 1904 P. Hartman (Soest) C. Th. van Beek J. Bolk Centr. Anti-revolut. Kiesv. „Nederland en Oranje A. M. Donner (Amersfoort), ie Voorz. J. H. de Waal Malefijt (Achttienhoven), 2e Voorz. L. Onvlee (Baarn), Secretaris. II. Koning (Amersfoort), Penningmeester.

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 117