Zittingen: voorm. 11 uur. -113 OUDHEIDKUNDIGE VEKEENIGING „FLEHITE." (als rechtsp. erkend bij kon. besl. "13 April 1890 No. 31). Ingang West-singel bij het Kleine Spui, dagelijks toegankelijk. Het entreegeld voor niet-leden bedraagt 10 cts., werklieden op zon- en feestdagen 5 cts. A. M. Tromp van Hoist,R.N.L., Fabriek. Dr. H. J. Reynders, Biblioth. O. G. H. Heldring, Voorz. W. Croockewit W.A.z., Secr- conservator. C. B. Kok, Penn. Deze in 1878 gestichte vereeniging heeft ten doel: a. in- standhouding en nitbreiding van het door haar opgericht Museum van oudheden; b. instandhouding en restauratie van oude gebouwen, historische monumenten in Amersfoort en in de overige deelen van de gouw Flehite; c. bespreking van oudheidkundige onderwerpen tot bevordering der kennis van geschiedenis en kunst. Vereeniging tot bevordering van het vreemdelingenverkeer, (als rechtsp. erkend bij kon. besl. 5 Aug. 1899, No. 30). J. Schulman, Voorz. B. A. van Ruyven, Onder-voorz. Mr. J. G. H. Prikken, ie Seer. C. B. Kok, 2e Seer. M. W. F. J. de Jong, Penn. M. L. Celosse, Comm. J. G. de Jager, S. Meijers, A. M. Tromp van Hoist, R. N. L. KAKTONGEKECHT TE AMERSFOORT. Amersfoort, Baarn, Barneveld, Bunschoten, Eemnes, Hoevelaken, Hoogland, Leusden, Maarn, Renswoude, Scherpenzeel, Soest, Stoutenburg en Woudenberg. Burgerlijke zaken: Maandag. Strafzaken: Woensdag. Extra judicieele werkzaamhedenVrijdag. Mr. P. J. F. van Yoorst Yader, Kantonrechter. Plaatsvervangers. Jhr. Mr. B. W. Th. Sandberg, Mr. J. G. H. Prikken. Mr. P. I'eereboom (Utrecht] Ambten. openb. ministerie. Mr. B. H. Carp, Griffier. 8

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 121