Balk, Th, suikerballenmaker, Hof 36 Balangde, J N, kapt.-paardenarts, Gr. Bergstraat 21 Balvers, mej A M, r c liefdehuis, Muurhuizen 107 Barchman Wuytiers, Jhr H J M, gemeente-ontvanger van Hoevelaken, Regentesselaan 2 Barchman Wuytiers, Jhr J W A, Burgemeester, Regen- tesselaan 2 Barendregt, mej. wed. L, particulier Kortegracht 13a Bartelsman, J D H, conducteur, Bisschopsweg.il Barendse, D, commissionair, Zuid-Singel 13d Bas, J W K de, luitenant infanterie, Infanterie-kazerne 1 Bast, A, in honigzoet, grutter, Groote Spui 3 Bast, H J, grutter, Arnh.straat 26a Bast, J, grutterij, koloniale waren, Groote Spui 5 Bast, J, broodbakker, Lavendelstraat 3 Bastert, Mr J N, koopman, Puntenburgerlaan 1 Batz, J M, directrice dames-gesticht, Soesterweg 11 Bauer, C, koopman, Kruiskamp 31 Bauer, mevr. wed., dames-gesticht, Soesterweg 11 Bauer, H 0, brouwmeester Phoenix-brouwerij, Stations- plein 23 Bauer, H W, off. adm. marine, Arnhemscheweg 7 Bauland, G, landbouwer, Breedestraat 43 Bauland, J H, in kol. waren en groenten, Groenmarkt 8 Bauland, M H, kassiersbediende firma v. d. ZoodeJong en Ophoven, Havik 27 Bauling, C W, adj.-onderofficier inf. Kazerne 3 Bavel, J van, admin, garniz. nachtleger, Muurhuizen 55 Beck, mej. MCE, onderwijzeres, Breedestraat 70 Bedum, J van den, klompenmaker, Kruiskamp 21 Bedem, W van den, landbouwer, Liendertscheweg 2 Bedum, geb. Berg, mej. wed. W van den, landbouwster, Wolkerstraat 18 Bedem, H van, in kruideniersw., Bloemendalsche bin- nenpoort 3 Beeftink, G B, opzichter van fortificatien Haspel 18 Beek, E ter, kleermaker, aanspreker, Sluisje 105 Beek, C J van, in kruidenierswaren en gedistilleerd Varkensmarkt 1 4

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 156