Bleumers. geb. van Wijland, mej. wed., part., Kortegr 20 Bhekendal, A, spoorwegbeambte, buiten Kl. Koppel 16 Blmk, T van den, onderwijzer, Zuid-Singel 20 Block, H C A de, Kapt. Inf., Gr. Bergstraat 19 Bloemendal, B J, directeur der olieslagerii van defirma Verio op Co., buiten Kleine Koppel 13 Bloemink, G, schilder en behanger, Kamperbinnenpoort 1 Blok, A B, vei zeker.-agent, in rijwielen, Lange Beekstr. 12 Blok, E E, (firma wed. J. Blok Zn), kachel en grof- smid, Kampstraat 63 Blok, G, kachel- en grofsmid, achter 'tOude Stadhnis 5 Blok, mej. H J, modiste, Kampstraat 65 Blok, geb. van Ommen, mej. wed J (firma Wed J Blok Zn) kachel- en grofsmederij, Kampstraat 65 Blok, T L, schilder, Utrechtschenweg 34 Blom, J, seinwachter, Ylasakkers 28 Blom, J, part, Heiligenbergerweg 8 Blom, .J, gep. mil. OIL Beekstraat 10 Blom, P A J, Handelsagent, Utrechtschenweg 11 Blom, W, koopman, Soesterweg 163 Bloys van 1 reslong, Jhr. J P, Kolonel Inf., Soesterweg 7 uoekeinian, P |Jt muziekonderw., Koekelinan- de liosson. niagazijn Transvaal", in Linge ries etc., Utrechtschestraat 38. Zie pag. 9. Boecop, P E H V L, baron van, ritmeester, Huz., Pun- tenburgerlaan 2 Boekenoogen, CI, beste adres voor goede kwaliteit Sigaren, speeialiteit in itarnsteen en Meerschuim houten Tabaks|ti.j|>en, Langestraat 4 Boelens, J H, kantoorbediende, Soesterweg 75 Boelhouwer, R J K, korporaal Huz- Westsingel 6 Boer, P de, sergt. inf. Kazerne 9 Boer, G J de, Mantelmagazijn, Langestraat 36 Boere, W A K H A, spoor-ambt., Soesterweg 17 Boers, J C, eleve-muzik. Karzernestraat 11 Boers, L H, teekenaar, Langestraat 62 Boersen, E J, metselaar, Muurhuizen 36' 8

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 160