Boerwinkel, C P, procuratiehouder, Kampstaat 13 Boerwinkel Jr., P, kantoorbediende, Kampstraat 13 Boerwinkel, H, in kol. waren, Utrechtschestraat 6 Boesehoten, J, ambtenaar ter secretarie, met verlof wo- nende te Leusden Boetzelaer, L G baron van, majoor Huzaren, Langestr 124 Boeye, I H, luit inf, Kampstraat fea Bogert, C, sergt. maj. inf, TJtr. weg 35 Bossevain, M J, koopman, „Huize Nimmerdor" Arnhem- scheweg 127 Bokhorst, D, beurtschipper, Kl. Spui 30 Bokhorst, H, schipper aan boord Bokhove, mej. wed. J, part., Nieuwstraat 24 Boks, mej. D en A G, part, Utrechtschestraat 27 Boks, D J, timmerman, Utrechtschestraat 27 Boks, E, timmerman, in hout- en borstelw., Langestr. 59 Boks, J H, timmerman en aannemer, Utr-str, 27 Boks, P, timmerman en aannemer, Stationsweg 1 Boks, geb. van Binnendijk, mej. wed. D J, tirnmermans- affaire en kaashandel, Utrechtschestraat 27 Bolier, A V, commies H IJ S, Stationsweg 4 Bolk, J, notaris, Lid der Prov. Staten, Plantsoen 1 Bolle, L, majoor huzaren, Korte Bergstraat, 10 Bolleman, G, concierge, kassiersbed., Plantsoen 2 Bomas, B, boekhouder, Arnhemschestraat 10 Bondam, J C, commies bij de posterijen, Arnh.weg 23 Bongaards, A, fourier veld-art., Ruiterstraat 10 Bonnier, G H J, handelsreiziger, St. Andriesstraat 4 Bonnier, H J, in galanterien, Hof 11 Bonsel, E B M, in wild, Koningstraat 32 Bonsel, J, in wild, Hoogeweg 78 Bont, J A de, kofflehuishouder, Hof 21 Bonte, T W, aann., straatm., in brandst., Muurh. 101 Boode, A J, schilder, Oliesteeg 1 a Zie pag. 11. Boode, G J, onderwijzer, Lange Beekstraat 2 Boode geb. Prins, mej. wed. J M, part, Langegracht 29 Boog, W, opzichter, Soesterweg 254 Boogaert, E C, Kapitein veld-art, Wilhelminastraat 3 10

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 162