Boshuizen, G, kofflestroopfabrikant; in kruidenierswaren Kampstraat 45 Boshuizen, J W, timmerman, Breedestraat 24 Boshuizen, P, broodbakker, Leusderweg 106 Boshuizen, P J, kofflestroopfabrikant, Havik 7 Boshuizen, W, metselaar, achter Luiaard 26 Boshuizen, mej. gez., nrodisten, Havik 7 Bosselaar, H G, (firma W A Uylenbroek), in tabak en sigaren, gedistilleerd, Bloemendal 2 Bosselaar, wed. J E, in garen en band, Arnh.straat 21 Bosselaar geb. Uylenbroek, mej. wed. P J part St Joseph-gesticht, Muurhuizen 107 Bot geb. Slaap, mej. wed. W F G L, naaister, Wevers- singel 30 Bottenburg, A, kachel- en grofsmid, Zwanenhalssteeg 4 Bottenburg, mej. wed. A, van, part., Bloemendal 4 Bottenburg, mej. C C van, part., Bloemendal 4 Bottenburg, J van, part., Hellestraat £0 Botti, E, (firma Botti de Beuver) in modeartikelen, Nieuwstraat 25 Botti, mej. M C, part., Nieuwstraat 11 Bouhuys, B G, meubelmaker, 2e Wolfertdwarsstraat 13 Boukamp, M mil. schrijver, concierge „Loge Jacob van Campen Van Persijnstraat 1 Boukamp, mej. M J, onderwijzeres, Van Persijnstraat 1 Boukamp, P, part., Westsingel 27 Bouman, G J, serg. inf., kazerne 1 Bouman, Ds. M J, part., Wilhelminastraat 7 Bouman, J, barbier, buiten de Kamppoort 29 Bouw, W, landbouwer, Lageweg 18 Bouwmeester, E, part, Breedestraat 44 Bovenkamp, W A van den,apotheker, Utrechtschestr. 10 Braggaar, J W F, opperw. veldart., Kampstraat 56 Biaams, H 1 D, luit.-kol. cav. chef Rij-enHoefsmidschool Arnhemscheweg 2 Brakel, M van, in kruidenierswaren, Krommestraat 7 Brandsen, Th, part. Havik 33 Brandsen, Th H G, in tabak en sigaren, gedistilleerd, tabakskerver, hoofdagentschap Rajah thee, Langestr. 12 12

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 164