14 Brodie. mej. J M. verpleegster in het gasthuie „Alde- gonde" Arnhemscheweg 57 Brom, B, koper- en blikslager, Langestraat 27 Brom, B, baardscheerder, Kleine Spui 10 Brom, mej. E G, part., Weverssingel 42 Brom, J H, koper- en blikslager, Langestraat 27 Brom, P T, part., Weverssingel 42 Brongers, J, sergt.-Maj., Mil. Hospitaal, Utrechtschestr. 7a Bronsdijk, J A, in manufacture^ Langestraat 56 Brouwer, J, mil. geweermaker, Kazerne inf. 4 Brouwer, M W B, spoorambtenaar, Lavendelstraat 10 Brouwer, S, tapijtwever, Muurhuizen 85 Brouwer, T G, wachtmeester Art. Laaglandschenweg 32 Brouwer, W, kachel- en grofsmid, Arnhemschestraat 16 Brug, J van de, houtkooper, Kruiskamp 17 Brug, geb. van Westerlaak mej. wed. W van de, land- bouwster, St. Agathastraat 21 Bruin, mej. G, huishoudster, Hellestraat 20 Bruine, mej. A M de, part, Langestraat 16 Bruins, C, sergt. inf., Kazernestraat 7 Brummelen, A H van, landbouwer, Soesterweg 116 Buiinik, .1, Tiininerman en Vaiiiicincr, Tolstraat 1, Werkplaats v. Asch v. Wijckstraat. Bruns, mej. wed. W F H, in gemaakte onderkleeding- stukken en manufacturen, Langestraat 86 Brusse, Mevr. wed., part., Gr. Bergstraat 20 Bruyn, geb. Schoormans, mevr. wed. C A de, part., Arnh. weg 9 Bruyn, F H de, serg.-majoor inf. Kazernestraat 1 Bruyn, G F G de, leeraar gymnasinm, van Campenlaan 9 Bruyn, H G J de, vleeschhouwer, Kleine St. Jansstr. 1 Bruyn, mej. M J de, modiste, Nieuwestraat 14 Bruyn, Mej. J M de, onderwijzeres, Utrechtschestr. 17a Bruyn, P J de, chef de bureau goederenvervoer Gen- traalspoor, Havik 22 Bruyn, gez. de, vleeschhouwersaff'aire, Zuidsingel 69 Burg, K van der, gemeente-ontvanger, Zand 39 Burg, It van den, Piano- en Orgelhandel, Arn- beiuseliestraat 8

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 166