18 Dekker, G, (firma J van den Bosch) in galanterien, glas- en aardewerk, Langestraat Nos. 11 en 66 Dekker, J B, onderwijzer, Krommestraat 40 Dekker, geb. Van Wijland, mej. wed. "K, part., Lange straat 11 Dekker, P, bierbottelaar, Breedestraat 72 Delen, J, part, Leusderweg 40 Delen, P, bar'oier, Arnh.streat 17 Desrumeaux, P J, gep. mil., Lieve Vrouwekerkhof 7 Dettmeyer, E G, organist Ned. Herv. Kerk, Muurhuizen 115 Deudekom, J, Mil. geweermaker, Lavendelstraat 11a Diederichs, geb. Hoogland, mej. wed. M, part., Lange Beekstraat 20 Dieges, G, sigarenfabr., in tabak en sigaren, Kromme straat 52 Diesbergen, F M, kapper, Utrechtschestraat 32 Dieterink, B, part., Oude Vlasakkerweg 26 Dieters, H, timmerman, Hellingstraat 27 Dieterik, F J, verzekeringsagent, Hellingstraat 102 Diggelo, .mej. wed. J van, bloemkweekerij, Wolfersteeg 2 Dittlinger, Jhr. R E, luit. huzaren, Wilhelminastraat 15 Dijk, J, part. Kleine Haag 9 Dijk, A van, timmerman, Pothstraat 18 Dijk, J van, in laarzen en schoenwerk, Kamperb.poort 9 Dijk, N A van, zadelmaker art., Gr. Nachtegaalsteeg 4 Dijk, J N van, conducteur H IJ S, Arnh.ptwal 2 Dijk, R van, steenhouwer, Arnhemscheweg 4 Dijkema, K, wachtmeester veld-art., Ruiterstraat 19 Dijken, N, machinist, Stellingwerfstraat 8 Dijkerman, H G, part. Hendrik van Viandenstraat 3 Dijkgraaf, W C, horlogemaker, in uurwerken, Varkens- markt 2 Dijkgraaf, W P, part., Varkensmarkt 2 Dijkhuis, A, tapper, St. Andriesstraat 29 Dijkhuis, H, volontair boekhandel, Havilt 15 Dijkhuizen, A W van, onderchef Ned. Centraalsp.mij., Puntenburgerlaan 3 Dijkhuizen, G van, melkslijter, in groenten, Kromme straat 47

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 170