Dijkhuizen, J, timmerman, in meubelen, Kampstraat 21 Dijkman, R, horlogehersteller, Lieve Yrouwestraat 27 Dijkstra, wed. H J, part., Soesterweg 14 Dijs, D, tapper, Appelmarkt 8 Dil, K F, luit. infanterie, Van Asch van Wijckstraat 15 Dirksen, G, koffiehuishouder, Krommestraat 1 Doeleman, G D, fourier Huz., Hessenstraat 3 Dolder, geb. Diters, mej. wed. J van den, baker, Bloe- mendal 25 Dommelen, L van, onderwijzer, Tolstraat 6 Dommershuizen, J, part., Langestraat 26 Donath, A F, part., Utrechtscheweg 36s Donath, J H, in kruidenierswaren, Bloemendal 17 Donath, J J, spoorwegambtenaar, Utr. weg 361 Donker, mej. wed., H, part., Kampstraat 28 Donker, H, sigarenfabrikant, Kampstraat 28 Donker, mej. wed. W, in wild, Langestraat 115a Donker. VV. van den, Stoomsmederij, maga/.i.jii van llaardcn, Kaehels en Fournuizen, Kamp straat 38 Donkersloot, M, binnenv. burgerweeshuis, Zuidsingel 32 Donner, A M, pred. Geref. kerk A, Weverssingel 4 Doorn, P, direeteur Ambachtschool, Gr. Bergstraat 6 Doom, A van, tolgaarder, Heiligenbergerweg 45 Doorn, J van, vrachtrijder van Amersfoort naar Utrecht, St. Jansstraat 20 Doorn, J van, schuitenvoerder, in kruidenierswaren, Kleine Koppel 4 Doorn, J F van, concierge R.-K. Volksbond, Lievevrouwe- straat 15 Doorn, K van, tapper, Groote Spui 21 Doorn, C H van, schoenfabrikant, in leder, schoenwerk, Utrechtschestraat 43 Doorn, W van, kleermaker, Heiligenbergerweg 9 Doornbos, J, gep. luit. kol., Utr. weg 65 Doornik, wed. G van, hondenscheerster, Achter Heilige Geest 1 Dormolen, J van, sergt. maj. inf, Kazernestraat 5 Dorssen, D van, horlogemaker, Zuidsingel 64 19

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 171