Es, J C van, boekbinder, boekhandelaar, Krommestr. 14 Es, M van, kleerrnaker, Kleine Nachtegaalsteeg 23 Eshof, W van den, timmerman, Flierbeekstraat 22 Esveld Rz., H van, wijnhandelaar, in gedistilleerd, Utrechtscheweg 3 Esveld, H W van, part-, lid van den gemeenteraad, Utrechtscheweg 13 Esveld, J van, in kruidenierswaren, Bloemendal 19 Esveld, J van, vrachtrijder, Lavendelstraat 5 Esveld, R van, timmerman, in meubelen, Langestr. 137 Esveld Rz., W van, banketbakker, Nieuweweg 5 Esveld, geb- de Ridder, mej. wed., part-, Bloemendal 19 Everse, E, in kruidenierswaren, Koningstraat 25 Eversen, E N, part., Zuid-Singel 55 Everts, A J, muziekonderwijzer, Stationsweg 12 Eybergen, A, landbouwer, Groenesteeg 5 Eybergen, J C van, timmerman, Muurhuizen 127 Eybergen, N, tapper, Bloemendal 27 Eyken, Jac. van, schipper, buiten Kleine Koppel 6 Eyken, J van, schipper, le Wolfertdwarsstraat 18 Eykelboom, G, in modeartikelen, Langestraat 64 Eykelenburg, M van, sigarenmaker, Breedestraat 64 Eykelenburg, mej. N- van, part. Bergstraat 32 Eijmaal, W, sergeant infanterie, Utrechtscheweg 43 Eymann, H W H, sergt. infanterie, Kazernestraat 13 Eysden, M M van, stafmuzikant, Beekstraat 8 Eysink, D H, machinist, handelaar in rijwielen, Heili- genbergerweg 58 Eysink, A, rijwielfabrikant, Arnhemsche weg 38 Eysvogel, H Th, bouwkundige, aannemer, Nieuwstraat 23 F Faber, F, onderwijzer, Beekesteinschelaan 9 Felix, J W, stafmuzikant, Leusderweg 60 Fijnenberg, H B, onderwijzer, Langegracht 14 Fijnenberg, J H, timmerman, Langegracht 14 Fijnenberg, W, schoenmaker, Krommestraat 9 Fijting van Walsein, mevr. wed. J W, part., Varkens- markt 5 22

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 174