Haan Gz., J C de, huis- en rijtuigschilder, Kampstraat 20 Haanschoten, J P, postambtenaar, Bergstraat 13 Haar Komeny, H J ter, pred. herv. gemeente, Arnhem- scheweg 36 Haaren, J A van, part., Langestraat 95 Haarsma, A, treinsmid H IJ S, Soesterweg 51 Haas, M I de, handelsagent, Havik 23 Haas, R de, banket- en pasteibakker, Langestraat 87 Haersolte van Zuthem, R G A Z baron van, luit. inf Bergstraat 22 Haga, mej. F, part., Langegracht 13 Hagedoorn, J C Rolandus, arts, Langestraat 121 Hagedoorn, mevr. wed. J D Rolandus, part., Soesterweg 30 Hageman, W J H, sluiswachter, concierge van Flehite, Breedestraat 68 Hagen, J W van, gep. mil., Leusderweg Ham, E M van den, klompenmaker, Soesterweg 190 Ham, E ten, barbier, Krommestraat 23 Ham van Heijst, H P van de, luit. inf., Beukenlaantje 1 Hamel, J W, varkenskooper, Arnhemscheweg 8 Hamers, A A (firma Hamers Van Beek), tapijtfabriek, lid van den gemeenteraad, Singel-Zand 7 Hamers, D P (firma Hamers Van Beek), tapijtfabriek, lid van de prov. staten, Nieuwstr4at 4 Haulers, J A, (firma gebr. Ilamers), in Mami- facturen en Tapijteu, Langestraat 1)3 Hamers, I* J, (firma gebr. Hamers), in Manu- facturen en Tapijtcn, iVieuwstraat 11 Hamers, P J H, boekhandelaar, Langestraat 39 Hamerslag, W, part., Groote Spui 13 Hamersveld, F H van, schoenm, buiten Kl. Koppel 8 Hamersveld, Ii van, landb., Heiligenbergerweg 66 Hamersveld, J van, tapper, bierhandelaar, Utrechtsche- straat 6 Hammer, W, gep. mil., Weverssingel 23 Hamming, S, vrachtschipper, Nieuwenweg 1 Hamming, mej. Je., in Modes, Nieuwenweg 1 Hamwijk, P J J, ketelmaker, Aldegondestraat 9 Hanlo, mej. I M T, kostschoolhouderesse, Zuidsingel 44 28

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 180