31 Havighorst, H, part., Havik 268 Havinga, smid, Tolstraat 3 Hebing, L G, tapper, straatmaker, Groenmarkt 16 Hedel, A A van, stafmuzikant, Soesterweg 85b Hedel, W A P F L van, winkelier, Leusderweg 42 Heemstra. G J A A baron van, luit. huz. Soesterweg 6 Heerde, G A G L van, sergt.-maj. inf., Leusderweg 48 Heerdt, W H baron van, luit. art.. Langestraat 105 Heere, R, suikerballenmaker, Hof 16 Heere, W, tapper, Hellestraat 63 Heere', Y. in brandstoffen, Teutstraat 50 Heesters, J, in manufacturen, Soesterweg 25 Hegeman, H E, gep. mil-, Muurhuizen 48 Heilijgers, B, schoenmaker, Bloemendal 34 Heilrjgers, H, tapper, Kleine Haag 1 Heili'igers, H, timmerman en aannemer, Schoutensteeg 1 Heilijger, N, houtdraaier, Krommestraat 32 Heinsius, D J, kapt. inf., Zuidsingel 38 Heinz, J, spoorwegbeambte, Hooglanderweg 17 Heinz, W, spoorbeambte, Kl. St. Jansstraat 11 Heisterkamp, A A, kapt- inf., Korte Bergstraat 26 Hehenkamp, W C C G, In confectie, Langestraat 50 Hehenkaiup, II B. iirma Fortiiianii en llehen- kamp, in tapi.jten, Langestraat 63 Hekhuyzen, J, koetsier, Mmmerdor, Arnh.weg 123 Helffer* P L, teekenaar H IJ S, Beekensteinschelaan 8 Hellevoort, A, in kruidenierswaren, Lavendelstraat 10 Hellevoort, T, timmerman, Bloemendal 70 Helmerhorst, geb. van Leeuwenberg, mej. wed. J G, part., Langestraat 23 Heloma, M van, burgemeester van Hoevelaken, Wilhel- minastraat 1 Helsdingen, WFC, onderwijzer, van Asch van Wijkstr. 1 Hemmers, H, brievenbesteller, Kl. St. Jansstraat 7 Hemminga, A H, timmerman, Tolstraat 4 Hendriks, geb. Everts, mevr. wed. A J- part., Zuid-Singel 7 Hendriks, mej- wed. A M, in manuf., Weverssingel 9 Hendriks, D, sergt. inf., Kazernestraat 8 Hendriks, F W, sergt.-majoor inf., Kazernestraat 6

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 183