Heyligers, mr. J, part., lid van den gemeenteraad, Muur- huizen 21 Heymans van den Douwer.D, tapijtfabr., machinale brei- inrichting, Utrechtschestraat 81 Heijmen, J J, winkelbediende, Langestraat 12 Hie'nekamp, O, broodbakkersaffaire, Havik 14 Hienekamp, W. part., Kleine Nachtegaalsteeg 11 Hillebrand, J, machinist H IJ S, Soesterweg 31 Hilversum, J M, slaapsteehouder, St. Jorisstraat 13 Hinderks, G, gep. mil., in sigaren en wijnen, Havik 2 Hoedt, J D ten, brievenbesteller, Zandgat 5 Hoef, H van den. landbouwer, Bloemendal 77 Hoefhamer, mej. H H, part., Zuidsingel 43 Hoefsloot, G, ladingmeester, Centr.spoor, Wolfertsteeg 10 Hoek, H, conducteur, Bisschopsweg 41 Hoek, A van den, tapper, Appelmarkt 7 Hoek, E van den, vrachtrijder, Koestraat 11 Hoekstein, F B, sergeant-majoor. tit. infanterie, Leusder- weg, Kazerne 2 Hoekstra, R, wachtm. veld-art. Ruiterstraat 5 Hoevelaken geb. Navest, wed. B van, in kruideniers- waren, Scherbierstraat 9 Hoevelaken, H W van, tuinman, Nicasiusstraat 1 Hoeven, B van den, kantoorbediende, Havik 6 Hoeven, H van den, smid, in sigaren, Utrechtschestr, 15 Hoeymakers, G A, mil. geweerm. Ruiterstraat 18 Hof, G J van 't, telegraafbesteller, Aldegondestraat 51 Hof, H van behanger, gemeente-aanplakker, West- sin gel 15 Hof, mej. H J van 't, in kruideniersw., Aldegondestr. 67 Hof^' R, van 't, mr. schilder, in tabak en sigare.u, Lan gestraat 70 Hof, J R van 't, huisschilder, Plantsoen 12 Hof, P van 't, huis- en rijtuigschilder Krommestraat 35 Hof, M R van 't, in kruidenierswaren en sigaren, Krom mestraat 39 Hofman, B, banketbakker. Stationsweg 17 Hoffman, R J, Luit. Inf. Zuidsingel 72 Hogenboom, A T, broodbakker, Langestraat 29 12 33

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 185