Horst, H C van der, directeur postkantoor, Kortegr. 18 Horst, J, kachel- en grofsmid, Lieve Vrouwestraat 12 Horst, J van der, hoofd der school 3e soort, Beekstraat 28 Horst, J van der, concierge Ziekenhuis, Koningstraat31 Horst Bruijn, J van der, gep. luit.-kol. inf., Wilhelminastr. 13 Houbaer, F M, sigarenfabrikant, Korte Bergstraat 17 Houbaer, J G, part., Korte Bergstraat 20 Houbaer, L A, in confectie, Langestraat 72 Houben, I W T, fourier inf, Kazernestraat 7 Houpst, E J, broodbakker, Koningstraat 26 Houpst, J en M J, bakker, Koningstraat 26 Houten, J B van, part., Langestraat 15 Houtstra, M, reiziger, Oude Ylasakkerweg 18 Houtveen, L, landbouwer, Ylasakkers 34 Houtzaager, A P, (firma Houtzaager van Veen), onder- nemer stoombootdienst op Amsterdam; handel in rijstemeel, teer, pek, enz., Groote Spui 15 Houtzager, A G, schilder, Leusderweg 1 Houtzager, P, remmer, centraalspoor, Soesterweg 154 Hoven, G van den, melkslijter, tapper, Krommestraat 50 Hoven, P van den, in suikerwerken, broodbakker, Krom mestraat 13 Hoven,Tvanden,landb. tap. en kruideniersw.,Bloemend 24 Hovestad, D, bakker, Wolfertsteeg 10 Hubers, D, tabakbandelaar, verzekeringsagent, (firma Hubers Zn.) Kleine jSTachtegaalsteeg 4 Hubers, mej. J, part., Muurhuizen 91 Hubers, M H E, sigarenfabrikant, Kl. Nachtegaalsteeg 4 Huberts, H T, post-Ambtenaar, Utr. weg 52 Hubrecht, mej. C C van Lanschot, part.,Beukenlaantje2 Hubrecht, E L H van Lanschot, gep. luit.-kol. cav., Beukenlaantje 2 Huijsing, D, part., Kampstraat 29 Huisinga, J, notaris-klerk, verzekeringsagent, van Asch van Wijckstraat 13 Huisman, J A, onderwijzer, verzekerings-agent, Beekstr. 2* Huisman, S, aanspreker, omroeper, Nicasiusd'warsstr. 13 Huisman, S, letterzetter, Lange Beekstraat 3 Huisken, H, ploegbaas, Hoogeweg 84 36

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 188