Kleber, J J, part-, Langestraat 51 Kleber, W, part., Langestraat 51 Kleber, W A, tabakskerver, in tabak, sigaren en gedis- tilleerd, (flrma W A Uylenbroek), Kampstraat 42 Klee, J. vogelkooper, St. Annamolen 10 Klein, A, in oonfectie, Hof 4 Klein, A, klerk posterijen, Hof 6. Klein, F J, ingenieur, Gr. Bergstraat 15 Klein, H J, koopman, Utrechtschestraat 21a Klein, H L, koster Ned. Isr. gem. Drieringenstraat 3 Klein, J, koopman in kleeren, Kortegracht 23 Klein, A M, boekhandel, leesbibliotheek, Hof 6 Klein geb. Frank, mej. L, in gedistilleerd en likeuren, Kleve, H J, pastoor, r c gem., Langegracht 4 Kley, mej A P, onderwijzeres, Weverssingel 35 Klink, J, aannemer, Parallelweg 13 Klijn, mej E, modiste, Utrechtschestr. 37 Klijn, K, adj.-onderoff. veld-art., Leusderweg E62 Klijn, Ph S, spoorwegambten., Utrechtschestraat 37 Klijn, C C de, machinist, Soesterweg 37 Klokke, G S, suikerbakker, in suikerw., Langestraat 106 Klomp, H C, bakker, Hof SO Klomp, W G, metselaar, teekenaar, Peperstraat 2 Klooster, wed. v. 't, tapster, Leusderweg 106 Knauff, K, part., buiten de Kamppoort 3 Knoote, F E, luit. inf, Wilhelminastraat 5 Knoppers, Joh., notaris, Weverssingel 7 Knoppers, Jac. in varkens; hout- en steenhandelaar, Soesterweg 13 Knoppers, S, houtkooper, Soesterweg 32 Knuivers, A, broodbakker, Kampstraat 9 Knuivers, mej. M, zakkenverhuurster, Bloemendal 3 Koekoek, J, Schipper, Kleine Spui 42 Koekoek, W, schipper, Bloemendal 15 Koeleveld, P H, kleermaker, Weverssingel 8 Koeslag, J, poelier, St. Andriesstr. 8 Koeter, K, bakker, Wolfertsteeg 38 Koeyer, J J de, spoorweg-ambt. Oude Ylasakkerweg 28 Koff, A J de, gep. kolonel inf. Bergstraat 8 42

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 194