Kok, A landbouwer, tapper, Hoogeweg 49 Kok, A en J, landbonwers, Hoogeweg 53 Kok, C B, part., Weyerstraat 3 Kok, A M, in manufacturer.!, Langestraat 84 Kok, J, in manufacturen, St. Joristraat 14 KoU, K, Specialiteit in witte goederen, Orig. Jaeger Ondergoederen, dezelfde prijzeii als in bet Hoofd-depot, Langestraat 10 Kok, P, barbier, Groote Spui 20 Kok, T, landbouwer, Groenesleeg 3 Kolfschoten, A, tuinman, achter Luiaard 57 Kolfschoten, E, tapper, Smallepad 3 Koller, H, landbouwer, Teutstraat 48 Koller, H, part., Muurhuizen 129 KOilewijn Nz„ A M, leeraar gymn., Zuidsingel 37 Kolk, inej. J M van der winkeljuffr. Langestraat 53 Koning, G, brood- en koekbakker, Krommestraat 54 Koning, H, brood- en koekbakker, Arnh.straat 24 Koning, C J de, in koloniale waren, Kanipstraat lit Koogh, W van de, luit. art., Wilhelminastraat 9 Kooiman, J luit. infanterie Hooglanderweg 8 Kool, J C, part. Havik 32 Kool, S, in koloniale waren, Langestraat 22 Kool, firma J.koper-en blikslagerij,loodgieterij,Utr.str.31 Kool, geb. de Kooij, mej. de wed. M, part., Utr.str. 3L Koopman, W P, in pluimgedierte, Soesterweg 77 Ivoopman A, bouwondernemer, Bloemweg 3 Koopman, H S, onderwijzer, Stationsweg 5 Koops, J W II, Boulangerie fran«aise, Lange straat It) Koops, P F, in visch, B'oemendal 74 Koot, C van, in kruidenierswaren, brooddepothouder, Stoovesrraat 1 Koot, G J van wisselwachter, Soesterweg 123 Koot, W, varkenshandelaar, Nieuwstraar 2 Kooreman, P. tapper, Hellestraat 91 Kooreman, E A, adj.-onderoft., inf. kazerne 4 Kooreman, W, postbode op Stoutenburg, Veldstraat It) 43

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 195