48 Land, W van 't, tapper, Hof 34 Landman, P J, tapper, Hof 20 Langebaerd geb. Tobbe, mevr. wed. C, part., Langestr. 26 Langenbach, W, bakker, Wolfersteeg 6 Langenbergh, P W, conducteur H IJ S, Scherbierstraat 12 Langeveld, L E D, spoor-ambt., Muurhuizen 57 Lankes, W H, bierhuishouder, Langestraat 85 Lansaat, H, sigarenfabr., in tabak en sigaren, Soesterw. 66 Larmene, J B, wachtmeester bij de Hoefsmidschool Heiligenbergerweg 5 Laseur, J, landbouwer, veehouder, Zogstraat 1 Latenstein van Voorst, A, gemachtigde van de hout- koopersflrma Koekebakker, Westsingel 12 Laurijssen, J A, schoenm., aanspr., verzekeringsbode Bisschopsweg 97 Leek, P van der, winkelier, Bloemendalschebinnenpoort 4 Leenards, H, kleermaker, Langestraat 120 Leenards, J, barbier, St. Andriesstraat 16 Leeninga, H, timmerman, Soesterweg 94 Leenhard, G, handelsagent, Appelmarkt 14 Leer, A L van, rijks-kommies, Havik 33 Leer geb. van Bees, mej. wed. van, Weverssingel 13 Leeuw geb. Belser, mej. wed. J de, part., Soesterweg 93 Leeuw^ L A de, handelsagent, Soesterweg 22 Leeuw, mej. C P van der, part., Nieuweweg 5 Leeuw, mr. J van der, E S L, advocaat-procureur, secr.- penn. heemraadschap „de Eem," correspond. Nederl. Bank, Muurhuizen 11 Leeuwe, L de, parapluiemaker, Hof 5 Leeuwen, D M Storm van, kapt. inf., Groote Bergstraat 7 Leeuwen geb. Batenburg, mevr. wed. van, part., Groote Bergstraat 7 Leeuwen, J J Storm van, kapitein infanterie, Groote Bergstraat 35 Leeuwen, P A van, luit. art., Muurhuizen 77 Leeuwenberg, mej. A van, part. Langestraat 23 Leeuwenberg, mej. A M J, gep. onderw. Weverssingel 45 Leeuwenkamp, B, koetsier, Bandenbroek 39 Leggelo, P B van, arts, off. v. Gez., Kortegracht 10

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 200