Loveren, D van, timmerman, Zogstraat 16 Lucassen, P G, spoor-ambt., Aldegondestraat 15 Lummel, G van, mr. schilder, in kruidenierswaren, St. Andriesstraat 1 Liingen, J C, part. Heiligenbergerweg 28 Liingen, mej. M C en M T, part. Heiligenbergerweg 28 Lutterveld, Mr. W M J van, advocaat en procureur, commissionnair in effecten, Muurhuizen 9 Luycx, L J, in garen en band, modemagazijn, Lange- straat 49 en 20 Luyk, J C van, onderwijzer, Gr. Bergstraat 3 Luykx, B F J, handelsagent en in houtw. Langestr. 35 Luykx, J T, handelsreiziger, Langestraat 35 M Maanen, J van, smid, Hoogeweg 40 Maarschalkerweerd, J A, in tapijten, Langestraat 34 Maas, M, gep. stafmuziekant, Utreehtscheweg 45 Maas, A L, stafmuziekant, Utreehtscheweg 45 Maas Geesteranus, H G J, luit. huzaren, Langestraat 87 Maas Geesteranus, A, luit. cav., Hendrik van Yianden- straat 1 Maassen, J, ziekenoppasser, Flierbeekstraat 6 Maat, T A V ter, apotheker, (flrma C B Kok en Zn.,) Hof 2 Maater, G, Agent flrma Loeo^ Tolstraat 9 Maater, J, gep. spoorwegbeambte, Soesterweg 55 Malestein, A, spekslager, vleeschhouwer, Langestraat 141 Malestein, J, landbouwer, Liendertscheweg 20 Manen, H van, gemeentebode, concierge raadhuis, West- singel 9 Manen, J T van, koperslager, Krommestraat 16 Manen, R 0 van, luit. cav., Langestraat 119 Manne, A, in beschuit, Breedestraat 6 Mannd, mej. J A, in kruidenierswaren en gedistilleerd, Markenhoef 46 Manse, J C, bode van den schuttersraad, Weltevreden 2 Mansveldt, geb, Suringar, mevr. wed. A J van, Muur huizen 5 52

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 204