Marin, A G, Assuradeur, Collecteur Staatsloterij, Groote Bergstraat 9 Marinus, K, bierhuishouder, in kruidenierswaren, Leus- derweg 5 Maris, G J, luit. cavallerie, Kampstraat 33 Mark, P van de, Hypotheekbewaarder, Beekest.laan 1 Markus, T B P, sergeant infanterie, Leusderweg 44 Martens, Jhr. L, part-, Utrechtscheweg ong. Mastenbroek, E, landbouwer, Hoogeweg 47' Massa, J J, broodbakker, Kampstraat i Massa, J T, tapper, Haversteeg 2 Massa, S II, huisschihler, in gedistilleerd, wijnen en likeuren, Ilavik 10 Massa, W J, schilder, Weverssingel 26 Mast, T F van de, koopman, St. Andriesstraat 12 Mastwijk, A, tapper, Kampstraat 86 Matthes, H W, luit, inf., Langestraat 24 Maten, G M, kantoorbediende, koster remonstr. kerk. Leusderweg 30 Maters, A, houder van een waag en tapper, Smallepad 1 Matthijsen, F J, ingenieur, Utrechtscheweg 16 Mayer, A F, metselaar, Koningstraat 44 Mazel, J M, kapt. inf. Vlasakkerweg 32 Meer, J C van der, insp. belastingen, van Asch van Wijckstraat 11 Meer, P van der, verzekeringsagent, handelsagent in steenkolen, Beekesteinschelaan 32 Meer, rnevr. wed., part., Utrechtscheweg 343 Meerburg, geb. Schimmel, mej. wed., Hof 7 Meester, D, kuiper, aanspreker, Kampstraat 11 Meester, H, kuiper, Bloemendal 12 Meester, H, kuiper, Hellestraat 56 Meeuwsen, J G A, waschbleeker, Kl- Nachtegaalst- 29 Meeuwsen, P, schoenmaker, Langestraat 53 Meiden, J H van der, handelsreiziger, Langestraat 1 Meinders, G J, hoefsmid, Bloemendal 64 Meinen, E H J, kantoorbediende, Wolfertstraat 22 Meiners, Ds. W J,pred.Ned. Herv. Gem., Kl. Bergstraat 24

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 205