Nagel, C J van der, hoofd der jongensschool, Havik 30 Nagelhout, B, part., Utrechtscheweg 11 Nagtglas, mevr. wed. CJM, part., Hooglanderweg 6 Nas, mej. J, hoofd r. c. naaischool, Muurhuizen 131 Nautena, C van de, landbouwer, Soesterweg 153 Neeling, E de, part., Muurhuizen 29 Nefkens, J, stoom- en windkorenraolenaar, graan- en meelhandel, Leusderweg 108, rijwielhandel, bondsrij- wielhersteller, Leusderweg 3 t Nepveu, mr. J L baron, part., buiten Kleine Koppel 32 Nering Bogel, geb. de Heus, mevr. wed., part., Arnhem- scheweg 21 Net, G van 't, landbouwer, Hoogeweg 47 Net, W van 't, landbouwer, Laaglandseheweg 22 Neven, E H, adj.-onderoff. inf., Kazernestraat 9 Nie, J E van, (firma van Hoogevest van Nie), koper- en blikslager, loodgieter, Heiligenbergerweg 18 NieSnburg, H, bakker, Soesterweg 125 Niermeijer, B Th., kunstschilder, Tolstraat 6 Nierstrasz, C J, luit. cav., Plantsoen 4 Nierstrasz, J W, adj. Ingenieur H IJ S, Johan van Olden- barneveldlaan 3 Nieuborg, G J J, tuinman, Bolleweg 1 Nieuwboer, H W, part., Weverssingel 14 Nieuwenburg, G, broodbakker, Arnheinscheweg 62 Nieuwenhuys, F A, kapitein adj. inf., Bergstraat 31 Nieuwenhuizen, A van, spoorwegbeambte, "V lasakk. 14 Nieuwenhuizen, C van, metselaar, achter Beekestein 18 Nieuwenhuizen, C van, varkensslager, Arnh.straat 18 Nieuwenhuizen, G van, (lirina Gebr. van Nieuwen huizen), koper- en blikslager en loodgieter, Langestraat 103 Nieuwenhuizen, G van, machinist, Wolfersteeg 42 Nieuwenhuizen, G van, broodbakker, LaaglandsehewegJ5 Nieuwenhuizen, mej. wed. H van, part., Hellestraat 95 Nieuwenhuizen, J van, (lirina gebr. van Nieuwen huizen), koper- en blikslager en loodgieter, liangcstraat 103 57

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 209