Pel, mej E H, part, Arnhemschestraat 9 Pel, M H, part, Arnhemschestraat 9 Pels Rijcken, J C, inspecteur der registratie, Arnhem- scheweg 11 Peppink, J., in Schoemverk, Langestraat 10. Langestraat, J. PEPPINK, E 10, Sdioenenraagazij n, In lijn burgerschoeiiwerk. Schoenmakerij voor abnormale en gevoelige voeten. Reparatien billijk en net. Persijn, mr. P H van, oud-burgemeester, Soesterweg 1 Peters, A J P, opperw. huz. Kampstraat 52 Peters, H, in wild, Utrechtschestraat 40 Peters, W A, mil. kleermaker, Krommestraat 55 Peterse, W, in wild, Hoogeweg 34 Pickd, C J, kapt. art:. Qtrechtscheweg 46 Philippo, E C, broodbakker, Kruiskamp 29 Piek, geb. Kontelaar, mej wed J, part, Krommestraat 18 Piekeren, mej C A van, part, Muurhuizen 7^ Pieper, mevr wed J H, part, Nieuwstraat 15 Piepers, D W, smid, H IJ S. a/d Luiaard 2 Pieter, G H Nauta, majoor inf. Hooglanderweg 10 Pijl, L, adjudant pikeur huz., Kampstraat 61 Pijpekamp, E van de, in fruit, Vijverstraat 21 Pijpekamp, G van de, metselaar, Koestraat 13 Pijpers, A, schoorsteenveger, stads-omroeper, Kleine St. Janstraat 9 Pijpers, W, schoenmaker, Nicasiusstraat 12 Pijsel, D H, hoofdonderwijzer, van Campenlaan 7 Pistorius, J D N, Inspect. Levensverz.Mij., Korte Bergstr. 9 Pitlo, mej. C G, part., Breedestraat 22 Plank, G M van der, part., Utrechtscheweg 347 Plank, J van der, Procuratiehouder, Kampstraat 31 Plante geb. Bijl, mej. A M, part., Westsingel 37 Plateringen, J J van, sigarenfabrikant, Weverssingel 37 61

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 213