Pull, mej. C J G, verpleegster, Langestraat 21 Pusch, J A, stafmuzikant, Utrechtscheweg 41 Put, C W van der, kleermaker, Bloemendal 8 Putman, H G, barbier, in spek en vleesch en brand- stoffen, Lievevrouwekerkhof 5 Putman, J J H, wasch-enstrijkinrichting, MuurhuizenS9 Putman, J W, kleermaker, Oliesteeg 10 Putman, geb. Martens, mej. wed. T., part.,Nieuweweg 1 Putman, Ph M, in brandstoffen, L. Yr. straat 89 Putman Cramer, J W,havenmeester,handelsagent, agent in prima Cognac, enz-, Grooten Koppel 7 Putten, A van, melkverkooper, St. Jorisstraat 54 Q Quanjer, F J, luit. inf. Varkensmarkt 2 Quint, C A, conducteur H IJ S, Stellingwerfstraat 1 R Raadt, J C F de, fourier veld-artRuiterstraat 14 Raadt, W A de, gep. rijksambt., Heiligenbergerweg 17 Raalte, M H van, in manufacturen, Langestraat 38 Radersma geb. van den Berg, mej. wed. J, in thee Kleine Spui 42 Radersma, J W, onderwijzer, Kleine Spui 42 Raebel, F J, administrateur garnizoens-kleedingmagaziin Kampstraat 68 Ramakers, L, part., Kleine Koppel 16 Ramselaar, C, broodbakker, Bloemendaal 16 Ramselaar, K H, in beddenartikelen, Krommestraat 2 Ramselaar, M, tapper, Kleine Koppel 6 Ramselaar, M A, in manufacturen, Krommestraat 4 Ramselaar, T, vrachtrijder, Stoovestraat 18 Ramselaar, T, vrachtrijder, St. Janskerkhof 3 Ramselaar, W C, brood- en koekb., Paternosterstraat 2 Randwijk, mej. H M van, part., Kampstraat 26 Rau, F J, stafmuzikant, Kleine. Haag 8 Rauh, F, leeraar gymnastiek HBS, Singel-Zand 13 Ravesloot, B, tolgaarder, Arnhemscheweg 31 Ree, B van, wagenmaker, Hoogeweg 70 64

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 216