Bidder, D M E de, kapt. inf., Weijersstraat 6 Riezebos, G, goudsmid, Weverssingel 39 Riezebos, G, snelpersdrukkerij, (flrmaRiezebos en Wijngen Langestraat 88 J 5 Rieber L T C J, kapt. infanterie, Regentesselaan 1 Kietveld, A, schilder, Bouwmaatschappij 14 Rijn, J van, opz. machinist, Vlasakkers 1 Rijn, W, groentenkoopman, St. Jorisstraat 13 Rijn, mej, J M van, Nieuweweg 4 Rijnberg, F, bankwerker H IJ S, kl. Spui 28 Rijnbergen, J V, stafmuzikant, Krommestraat 45 Hijswijk de •long, J van, tandarts, spreekuren J U en I 4'/j, Oroote Bergstraat, hoek Arn- heinseheweg, Interc. Telefoonno. 5. Riksen, J, koopman, Bloemendal 68 Riksen, R, tapper, Achter het Oude Stadhuis 1 Riksen, W, stoker, Wolfeitstraat 8 Rmtel, E Ph., in manuf. en confectie, Zuidsingel 11 Ibintel, J, in manuf. en confectie, Varkensmarkt 8 Rmtel- M Ph., in manuf. en confectie, Varkensmarkt 8 Rintel, Ph., koopman, Varkensmarkt 2a Riphagen, G, conducteur H IJ S, Oude Vlasakkerweg 10 Rochemont mevr. wed. de, part., Utrechtscheweg 58 Roland Hoist geb. Posthumus, mevr. wed. A nart Smgel-Zand 37 p Roemer, mej. A M van de, apothekersbed., Gr. Koppel 10 Roemer, J H van de, cand.-notaris, Gr. Koppel 10 Roemer Dz., N van de, part., Gr. Koppel 10 Rood, mevr. wed. J van 't, part., Utrechtscheweg 49' Hoodestem, C, makelaar, verzek.-agent, Kerkstraat 2 Roos, J de, broodbakker, Bloemendal 41 Roos, L M, part., Pothstraat 13 Roosenburg, J G Berkman, notarisklerk, Westsingel 24 Roozendaal, H J, winkelbediende, Weverssingel 36 Rosbach, F J G, horlogemaker, Arnhemschestraat 26a Rosbach, mej. J A, in garen en band, Langestraat 68 Rosier, J, kleermaker, Groote St. Jansstraat 3 66

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 218