s Ruitenberg, W, part., Vijverstraat 1 Ruiter geb. van Beek, mej. wed. E, bierhuishoudster, Utrechtscheweg 60 Ruiter, R de, sigarenm., achter Arnh.poortswal 31 Ruller geb. Kroes, mej. wed. van, part., Gr. Bergstr. 1» Ruller, E van, boekhouder, Groote Bergstraat l1 Ruller, H van, sigarenfabrikant, Arnhemschestraat 26 Rupprecht, F A von, kantoorbediende, Aldegondestraat 17 Rutgers geb. Ylaanderen, mej. wed. A, part., Korte Bergstraat 11 Rutten, J A, serg.-tamb. inf., Oude Ylasakkerweg 6 Ruijs, mevr. wed. part., van Asch van Wijckstraat 17 Ruijs, A, 2e luit. inf., Langestraat 98 Ruys, D, in tabak, sigaren en kol. waren, Arnh.weg 14 Ruys, J, vleeschhouwer, Utrechtschestraat 7 Ruys, J, mr. broodbakker, Utrechtscheweg 30 Ruijs, H J, serg.-maj. infanterie, Kazernestraat 1 Ruyter, C de, mil. zadelmaker, Havik 6 Ruyter, E J de, schoenmaker, Soesterweg 102 Ruyven, B A van, in ijzerwaren, Langestraat 41 Sakkers, P, onderwijzer, Zuidsingel 20 Salomons, W, timmerman, in bouwmat., Arnh.str. 7 Sandberg, jhr. mr. A M C, part., Utrechtschestraat 37 Sandberg, jhr. mr. B W Th., gemeente-secretaris, Van Persijnstraat 8 Sandberg, jhr. J A, volontair ter secretarie van Hoogland Utrechtschestraat 37 Sanders, F. J. II., (irma G. A. knmp. in Ijzer waren; kainperbinnenpoort 4. Sanders, mej. A M, part., Kamperbinnenpoort 2 Santbrink, A van, journalist, Leusderweg 82 Santen, H I von, kapt. inf. R. M. W. 0., Utr.straat 3a Sark, G J, spoorwegambtenaar, Oude Soesterweg 7 Sasbach, G J, bankwerker, Havik 11 Schaap, J, broodbakker, Muurhuizen 89 68

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 220