S c h a i kW. van, architect en niakelaar, Zuidsingel 72, Kantoor van Yaste Goederen, etc. etc. Schallenberg, N J, luit. infanterie, Langestraat 55 Schalk, mej. wed. C A, tapster, Koningstraat 6 Scheer, J, serg. inf., Kazernestraat 11 Scheerboom, G P, smid, Arnhemschestraat 16 Scheerder, N, in visch en fruit, Bloemendal 25 Scheers, J F, sergt.-maj. inf., Kazernestraat 13 Schellinger, G C, spoorwegambt., Arnhemscheweg 604 Scheltema geb. Sleurs, mej. wed., part., Soesterweg 120 Scheltus van Leusden geb. Fenema, mevr. wed. 0., part., Nieuwestraat 8 Schendel, P W van, onderwijzer, Vlasakkers 2 Schenny, Th., timmerman en winkelier, Bloemendal 20 Schevichaven, A J L M, kapt. d. Genie, Wijerstraat 7 Scheijon, W C, Teekenaar H IJ S, Arnh.weg 60 Schieke, mej. F L, part., Arnh.weg 60l Scbieke, mej. G L B, part., Arnh.weg 60' Schickendantz, H P, serg.-maj. inf., Kazernestraat 14 Schilfgaarde, A A van, kapt. inf., Groote Bergstraat 3 Schimmel, A, in brandstoffen, teer en kalk, schuiten- voerder, buiten Groote Koppel 7 Schimmel, C, stalhouder, Utrechtschestraat 30 Schimmel, D, stalhouder, Westsingel 43 Schimmel geb. Ravenhorst, mej. wed. G, tapster Hof 7 Schimmel, F, landbouwer, Oude Soesterweg 4 Schimmel, G, handel in groenten, Kampstraat 7 Schimmel, H, in koloniale waren, Krommestraat 42 Schimmel, Sr., K, in matten, Yarkensmarkt 4 Schimmel, W, broodbakker, Havik 4 Schimmel W, landbouwer, Oude Soesterweg 4 Schimmel, mej. gez. naaisters, Kampstraat 26 Schmit, JP W, Soesterweg 151 Schneiders, J E, luit. inf., Zuidsingel 75 Schoeman, R J, varkensslager, Zuidsingel 65 Scholte, A, broodbakker, Groote Spui 33 Scholte, A J, serg.-majoor-tit., Kazernestraat 9 Scholten, B, schipper, aan boord Scholten, mej. Th. M., Dir. Mach, Brei-inr., Langestr. 126 69

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 221