Singewald, C F, letterzetter, Leusderweg 12 -Sinia, J G, luit. inf., Krommestraat 22 Sinnige, J, in krnidenierswaren en gedistilleerd, Kam- perbinnenpoort 8 Sitter, G van, in kruidenierswaren, Weverssingel 22 Slager, I, uitdrager, Achter de Heilige Geest 6 Slagter. H, mil. geweermaker inf., Kazerne 4 Slingerland, J, ambt. Centraalsp., Krommestraat 32 Slooten, mej. C en A van, in aardewerk, Langestr. 73 Slooten geb. Spruyt, mevr. wed, D F van, onderwiizeres Havik 13 Slooten, A van, part., Krommestraat 21 Slooten, H van, part., Beekstraat 7 Slot, L A, onderwijzer, Zuid-Singel 20 Slothouwer, J, boekhandclaar, hoflevcrancier, uitgever; uitgever tier Nieuwe Amersfoortsche Courant, boekdrukker, Langestraat 17 Sluyter, mej. H, kunstschilderes, Havik 17 Smeeiing, A J, timmerman, Hooglanderweg 23 Smeeing, L B, barbier, Scherbierstraat 10 Smeels, P J M, mil., Kazernestraat 7 Smeiting, A, varkensslager, Langestraat 15 Smeulders, mej. C M, part., Zand 35 Smid, P, agent van politie, a/d. Luiaard 28 Smids, D, mil. schrijver, Muurhuizen 20 Smink, wed. A, koper- en blikslager, Lievevrouwe- kerkhof 24 Smink, G. landbouwer, Birkt 4 Smink, L, landbouwer, Zogstraat 1 Smink, P, landbouwer, Hoogeweg 82 Smit, Dr. A, leeraar gymnasium, Korte Bergstraat 16 Smit, A W, schoenmaker, Koningstraat 28 Smit, mej- C B, part., Kampstraat 48 Smit, E, brievenbesteller, Beekesteinschelaan no. 12 Smit, H, schoenmaker, Lavendelstraat 6 Smit, Gebrs., in Lederwaren, Lavendelstraat 6 Smit, J, kantoorbediende, Kerkstraat 5 Smit, J J, horlogemaker, Breedestraat 34 72

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 224