79 Yanharde, T D, gep. mil., Teutstraat 3 Vastenburg, W, logementhouder, Utrechtschestraat 19 Veder, mej. J M en H, part., Soesterweg 26 Veen, A, onderw., tijd. leeraar handt. H B S, Kampstr. 26 Veen, C van, tapper, Zogstraat 19 Veen, geb. van Randwijk, mevr. F C van, muziekonder- wijzeres, Kampstraat 26 Veen, G van, vrachtrijder, Groote Haag 30 Veen, H van, schuitenvoerder, Groote Spui 11 Veen, H van, tabakskerver, Woestijgerweg 18 Veen, mej. H van, naaister, Groote Spui 11 Veen, F M van, ingenieur, Wijersstraat 4 Veen geb Schoenman, mej. wed. H van, part., Leus- derweg 30 Veen, J van, spekslager, Havik 34 Veen, J M van, timmerman, achter Arnhemschepoorts- wal 29/31 Veen, N van, hoofd der school in de Koningstraat. Kamp straat 3 Veen Jr., I*. van, Ilnis- en Decoratieschilder, Arnjieinschestraat 14. Veen, H R van der, wachtm. huz., Ruiterstraat 7 Veen, R van der, landbouwer, Arnhemscheweg 57 Veenendaal, D, kassiersbediende, tafelbed., aanspreker, Kortegracht 7 Veenendaal, J C, koffermaker, Kreupelstraat 7 Veenendaal geb. van Eeden, mej. M H, strijkster, Arn hemscheweg 32 Veenstra, 0 L, teekenaar, Heiligenbergerweg 3 Veer, mej. B en J R van der, part., Havik 29 Veer, B T van der, schoenmaker, Muurhuizen 61 Veer, C van der, in glas- en verfwaren, Krommestr. 40 Veer, C J van der, koopman in groenten, Bloemendal 39 Veer geb. Kiersch, mej. wed. H van der, waschbleekerij, Metgensbleek 1 Veer, J van der, schoenmaker, Breedestraat 48 Veer, J van der, broodb., in kruideniersw., Soesterw. 125 Veer, J A van der, klerk H IJ S, Kampstraaj; 27 Veer, J C van der, tapijtwever, Muurhuizen 58

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 231