Vredevehl, geb. v. Iliezen, mevr. wed. J P A, Verloskuiulige, Amheinscheweg 40 Vreeswijk, T, brood- en koekbakker, Bloeraendal 5 Yries, A de, goudsmid, in goud, zilver en uurwerken, Langestraat 24 Yries, A de, landbouwer, Liendertscheweg 1 Vries,' B de, landbouwer, Monnikenpad 68 Yries, D H de, tapper, Koningstraat 24 Vries, H A de, in ijzerw., huidenzouterij, Kampstr. 15 Vries, E de, in kol. waren, Hof 12 Vries,' mej. H S de. kinderjuffrouw, Langegracht 38 Yries' I A de, in ijzerwaren, lompen en beenen, Lieve- vrouwestraat 7 Vries, J de, (firma Gebr. de Vries), in ijzerwaren, Laven- delstraat 4 Vries, geb. Gijsbertse, mej. wed. J de, part., van Asch van Wyckstraat 3 Vries J de, machinist, Arnhemscheweg 10 Vries' J H de, landbouwer, Vlasakkers 12 Vries' L M de, in borstelwerk, Zevenhuizen 5 Vries' 0 de, gep. militair, Heiligenbergerweg 1 Vries' mevr. wed. de, Damesgesticht, Soesterweg 11 Vries,' S G de, tijd. leeraar H B S, Korte Bergstraat 25 Vriesema, M, trompetter huz., achter de Kamp 64 Vriezenga, fourier infanterie, Leusderweg 64 Vrij, J, metselaar, Muurhuizen 129 Vrij' A de, landbouwer, Utrechtscheweg 63 Vrij geb- van Roekel, mej. wed. G de, in kruideniers- waren, achter Luiaard 12 Vrijdag, W H E, luit. d. Artillerie, Pieter Bothstraat 2 Vrije, D de, koedrijver, Molenstraat 14 Vrije, H de, oppasser, tafelbediende, aanspreker, Kroontjes- molen 13 Vulpen, W van, landbouwer, Lageweg 16 Vuuren, A van, sergt. inf., Kazernestraat 12 Vuurst, T van de, landbouwer, Isseltscheweg 2 Vuurst, D van de, koopman, Zuidsingel 22 83

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 235