44 NED. BELL-TELEFOONMAATSCHAPPIJ. Dr. H. F. R. Hubrecht, te Amsterdam, Directeur. W. A. Fortuin, Chef-telefoniste. C. Kraan, Telefoniste. Het Centraalbureau is geopend: op werkdagen 's morgens o tot s avonds 9; op Zon- en erkende feestdagen's m. IS'/j2 sm. Voor eene kostolooze verbinding met het Centraalbureau zijn door het Gemeentebestuur aangewezen: het Raadhuis j Westsingel], het Bureau van politie [Utrechtschestraatl de Gemeente-gasfabriek [Smallepad] en de woning van den Opper- brandmeester [UtrechtschestraatJ. Voor publieke spreekcei te Amersfoort is aangewezen een aan het einde van de Utrechtschestraat nabij het Politiebureau gelegen gebouw, mede voor Centraalbureau bestemd. Voor elk gesprek, in plaatselijk verkeer, met een geabon- neerde bedragen de kosten 10 cents en voor een intercom- munaal gesprek stadstijd van 124 uur 50 cents en overmens 2o cents. Gesprekken tusschen geabonneerden, in plaatselijk verkeer, worden kosteloos gevoerd. Een abonnement voor aansluiting van het Centraalbureau kost f 40 sjaars. Een dringcnd gesprek wordt dubbel berekend en heeft den voorrang boven de „gewone" gesprekken. Vooi intercommunaal Teletoonverkeer zijn opgenomen de gemeenten: Alkmaar, Amersfoort, Almelo, Allen, Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Baarn, Bloemendaal bij Haarlem, Breda, Bussum, Delft, Deventer, Dordrecht, Eindhoven, Enschede, Gouda, s-Gravenhage, Groningen, Haarlem, Helmond, Hengelo met Borne, s-Hertogenbosch, Hilversum, Hoogezand, Hoorn, IJmui- den, Leeuwarden, Leiden, Maassluis, Maastricht, Middelburg, Nijmegen, Osch, Roermond, Rotterdam, Scheveningen, Schiedam, fiel, Tilburg, Utrecht met de Bilt, Veendam, Venlo, Velp, Vlaardingen, Vlissingen, Wageningen met Renkum, Zaandam met Koog Zaandijk, Zandvoort, Zeist, Zutfen, Zwijndrecht en Zwolle. Geabonneerd zijn te Amersfoort: No. 19 Amersf. Courant [Van Cleelf], Kortegracht. 7 Amicitia, Societeit in Plantsoen. 60 Berps Co., van Persijnstraat. 3 Bierbrouwerij, Stationsweg. 8 Blom en Zn., Utrechtscheweg.

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 52