5! Bunschoten. Ondernemer P. Pijkhuizen, Bloemendal bij T. van den Hoven, Vrijdag nam. 12'/,. Bunschoten en Spakenburg. Ondernemer W. van den Hoogen, buiten Kamppoort 2 (melkfabriek), elken dag voorm. 91!s. Driebergen en Doom. Ondernemer E. Esmeyer, Utrechtschestraat bij B. J. Jens, Vrijdag voorm. Eemnes. Ondernemer G. van Leer, Utrechtschestraat bij B. J. Jens, Vrijdag nam. 3. Harderwijk, Putten en Nijkerk. Ondernemer C. Scbreuder, Appel- markt. bij A. van den lloek, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Hilversum. Ondernemer E. van den Hoek, Ivoestraat elken dag voorm. 8. Hoevelaken. Ondernemer G. Heikamp, Kampstraat bij Erven Westerveld, Vrijdag nam. 1. Leusden. Ondernemer J. Smit, Appelmarkt bij A. van den Hoek, elken dag. Ondernemer G. P. Gerth Wz., Utrechtschestraat bij B. J. Jens, Vrijdag nam. 2. Ondernemer H. Kaats, Appelmarkt bij A. van den Hoek, Maandag, Woensdag, Vrijdag en Zaterdag nam. 1. Nijkerk. Ondernemer C. van den Brink, Kampstraat bij Erven Westerveld, Dinsdag, Donderdag en Zaterdag nam. 6. Onderneemster wed. W. A. Boonen, Kampstraat bij A. Mastwijk, Dinsdag en Vrijdag nam. 6 en Donderdag (ook naar Zeist van hier) voorm. 8. Ondernemer H. IJammelburg, Kampstraat bij Erven Wes terveld, en Scherbierstraat bij Wed. H. Ruitenberg, dagelijks (behalve Zaterdag] nam. 3. Bode A. van den Eshof, op den Hof bij R. Heere, Woensdag en Zaterdag voorm. 11. Putten. Ondernemer C. Schreuder, op den Hof bij R. Heere, Dinsdag en Vrijdag nam. I Ondernemer G. van Beek, op den Hof bij R. Heere, Dinsdag en Vrijdag nam. 1. Ondernemer L. van Grevenhof, op den Hof bij R. Heere, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Renswoude en Scherpenzeel Ondernemer A. Esser, Varkensmarkt bij N. Yels Heyn, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 3. Scherpenzeel. Ondernemer W. van der Weerd, Utrechtschestraat bij B. J. Jens, Maandag, Woensdag en Vrijdag nam. 2. Soest. Ondernemer H. van Herwaarden, Utrechtschestraat bij B. J. Jens, Dinsdag en Vrijdag nam. 2. Ondernemer A. Westerveld, Utrechtschestraat bij B. J. Jens, yaandag, Woensdag, Vrijdag en Zaterdag nam. 2.

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 59