56 K. van dei' Burg, Gemeente-ontvanger. N. G. van de Stadt, Ambtenaar ten kantore van den Gem.- ontvanger. P. J. Enter, Ambtenaarbelast met de gerechtelijke vervolging voor de gem.-belastingen. J. A. Hoksbergen, J. Kerkhoff en D. de Groot, Schatters en J. G. van EybergenHerschatter der huurw. van dranklokalen. J. W. Putman Cramer, Havenmeester, belast met de ontvangst van het vuur-, haven- en tongeld. A. Dijkman, gekwalificeerd Ontvanger van het vuur-, haven- en tongeld aan de Eembrug. W. J. H. Hageman, Sluiswachter. J. D. Struve, Marhtmeester. W. Frans, Commissaris van inkwartiering. H. van Manen, Concierge van het P.aadhuis. N. Vink en H. van Manen, Boden. H. van 't Ilof, Aanplaliker. A. Pijpers, S. Huisman en B. Boersma, Omrocpers. Ph. A. YVilligenburg, Vischafslager. OPENBARE WERKEN. Commissie van bijstand voor de fabricage. E. L. Visser, (Weth.), Voorz. G. P. A. Garjeanne, C. Th. van Beek, Mr. W. D. Gaudri, Secretaris. H. J. Croockewit, W. H. Kam, Architect. Commissie van bijstand in het bestuur der Gasfabriek. E. L. Visser, (Weth.), Voorz. j C. Th. van Beek, H. J. Croockewit, A. A. Hamers, J. Ger. Kleber, Mr. W. D. Caudri, Secretaris. R. Zijlstra, Directeur der gem.-gasfabriek. P. Kerkmeyer, Baas-fitter en meter-opnemer. W. Froger, Bureau-Ambtenaar. P. van den HoolT, 1e Opzichter der gem.-werken. 2e idem. H. E. van Sweden, Opzichter der gem.-landerijen. L. Kames, Opzichter over het lossen buiten de Kleine Koppel. J. Schuld (Nijkerk), gekwalificeerd Klokkenist. J. van Dorssen, Torenwachter.

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 64