70 Plaatselijke commissie van toezicht. J. C. Rolandus Hagedoorn, JVes. L. T. C. J. Rieber, Secr.-penn. Dr. A. H. C. van Driel, M. L. Celosse, J. H. Krudop. Gemeentelijke hoogere burgerschool met vijfjarigen cursus. (Rijkssubsidie /lO.OOO, schoolgeld /60; enkele lessen van f 6 tot /'15 'sjaars). G. J. Buys, Directeur, leeraar in wiskunde, kosmographie en rechtlijnig teekenen. F. Wesseling, leeraar in geschiedenis en aardrijkskunde. Dr. A. C. Antusch, leeraar in schei- en delfstofkunde. A. J. Resink, tijdelijk leeraar in natuurlijke historie. F. L. Bergansius, tijdelijk leeraar in natuur- en werktuigkunde. Dr. P. G. M. Bos, (Amsterdam), tijdelijk leeraar in staats- wetenschappen. G. G. Hoogewerff, leeraar in de Nederlandsche taal en letterkunde. I.^M. J. Hoog. leeraar in de Fransche taal en letterkunde. W. N. Coenen, leeraar in de Hoogduitsche taal en letterkunde. B. D. Best, leeraar in de Engelsche taal en letterkunde. J. J. Menkema, tijdelijk leeraar in de Hoogduitsche taal. A. D. J. van 't Hooft, tijdelijk leeraar in de Fransche taal. H. J. van der Noordaa, tijdelijk leernar in de Engelsche taal. H. Pomes, tijdelijk leeraar in de Nederlandsche taal en letteren en geschiedenis. A. van de Water, tijdelijk leeraar in geschiedenis. S. de V ries, tijdelijk leeraar in geschiedenis en aardrijkskunde. J. M. Thiel, leeraar in wiskunde en boekhouden. A. G. van Os, tijdelijk leeraar in wiskunde en rechtlijnig teekenen. A. M. Kerkkamp, tijdelijk leeraar in wiskunde. Ch. L. P. Stracke, tijdelijk leeraar in wiskunde. R. Cruyff, leeraar in handteekenen. F. Rauh, leeraar in gymnastiek. F. W. Ebert, concierge-amanuensis. BURGER-AVONDSCHOOL. (Schoolgeld voor betalende leerlingen fH 'sjaars). C. J. F. Prins, leeraar in wiskunde. Dr. A. C. Antusch, leeraar in natuur-, schei- en werktuigkunde. F. Wesseling, leeraar in geschiedenis en aardrijkskunde. G. C. Hoogewerff, leeraar in de Nederlandsche taal. J. M. Thiel, leeraar in boekhouden.

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 78