Onderwijzeressen. 72 A. M. Kollewijn Nz., leeraar in geschiedenis. J. van der Horst, leeraar in aardrijkskunde en algebra. N. van Veen, leeraar in reken- en meetkuncle. A. Bongers (Vuursche), leeraar in natuurlijke historie en phystca. P. Keete (Leusden), leeraar in paedagogie en geschiedenis. I. M. J. Hoog, leeraar in de Fransche taal. A. Veen, leeraar in zang. R. CruyfF, leeraar in handteekenen. F. Rauli, leeraar in gymnastiek. S. C.J. Verwey, leerares in nuttige handwerken. Afd. van het Ned. Onderwijzersgenootsehap. J. van der Horst, Pres. R. van 't Wei, Venn. G. Nijsen (Stoutenburg), Vice- A Veen, Seer, pres. Commissie voor de arrondissements-leesbibliotheek. L. B. Fikkert, Vnorz. M. van Lingen, P. van den Hooff Az., Bibloth. P. de Groot. J. van der Horst, Openbare school, le soort, voor meisjes. (Schoolgeldvoor gewoon lager onderwijs f 25, met de Fran sche taal /'40, .met de Fransche- en Hoogduitsche taal f 55, met de Fransche-, Hoogduitsche- en Engelsche taal fl0). M. van Lessen, Hoofd. A. C. M. J. Duyster (Hoofdactel, M. M. van Mill, id. H. Hulstijn, id. M. C. van Olden, J. L. Wolter, onderwijzeres in zang. Openbare school, le soort, voor jongens. (Schoolgeld f 25 voor gewoon lager onderwijs, met de Fran sche taal en Wiskunde f 40, met de Fransche-, Hoogduitsche en Engelsche taal /"50). C. J. van der Nagel, Hoofd. I. van Spiegel, (HoofdacteJ, I L. A. Slot, E. Lindenhovius, id. P. F. H. Ermers, P. W. van Schendel, id. onderwijzeres. A. C. H. van der Nagel, J. R. Spruyt, wed. D. F. van Slooten, M. C. E. Beck.

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 80