Commissie van toezicht. Leeraressen en leeraars. (Lidmaatschap f 2.50, voor leden der afdeeling kosteloos). M. W. Petri, Directeur. Volks-Zangschool. (kosteloos). onder bestuur van de afdeeling. 78 Muziekschool der afdeeling (in haar gebouw Krommestraat, No. 56). Schoolgeld f 60 voor 2 lesuren 's weeks in de pianoklasse en 1 lesuur in de zangklasse; f'10 voor de zangklasse alleen; /'50 voor de viool- en voor de celloklasse; f 50 voor de theorieklasse; f&0 en/'50voorde solo zangklasse; f35 en ft5 voor de ensembleklasse. Mr. J. Heyligers, E. L. H. van Lanschot Hubrecht. M. W. Petri, Directeur en leeraar (zang en muziekgeschiedenis). M. E. van Driel, Leerares (klavier). J. L. Wolter, Leerares (klavier). H. J. F. Mezger, Leerares (klavier). J. M. L. Petri (Utrecht), Leerares (solozangt. W. Petri (Utrecht), Leeraar (theorie, klavier en cello). G. K. G. van Aaken, Leeraar (viool- en ensemble-klasse). Zangverecniging der afdeeling. L. E. D. Langeveld en B. Schimmel, Commissarissen. Repetition Maandagavond 8 uur in de concertzaal van „de Arend". Wekelijks 8 halve lesuren, onder toezicht van M. W. Petri, in de school in de Beekstraat door den onderwijzer H. C. den Hartog, en in de school in de Koningstraat door den onder wijzer A. Veen. Bode der afdeeling P. Leenards, Lieve Vrouwe straat 31. Afdeeling Amersfoort en omstreken van den bond van Ned. Onderwijzers. T. van den Blink, Pres. C. A. Ileunks, Vice-pres. F. Faber, le Seer. J. W. Radersma, 2e Seer. Mej. J. van Goor, Penn.

Adresboeken Amersfoort | 1902 | | pagina 86