6 Berendsen J, rector vanhetR.C.Pensionaat,Zuidsingel44 Berg H, in aardappelen en groenten, Kortegracht 25 Berg J, landbouwer, veehandelaar, Soesterweg 106 Berg C van den, groentenkoopman, Hellingstraat 75 Berg G van den, gepens. onderwijzer, Leusderweg 9 Berg H van den, brievenbesteller, Bisschopsweg 73 Berg J van den, aannemer, Korte Bergstraat 27 Berg J van den, olieslager, Kl. Koppel 15 Berg L van den, timmerman, Havik 15 Bergh M J van den, wachtm Esc. Ord. Buiterstraat 7 Bergman B, conducteur H IJ S M, Tuinstraat 13 Bergsma E, kleermaker, Koningstraat 1 Berkel wed H G van, insig. enkol.waren,Groenmarktl5 Berkeljon, H C J M, luit. der inf, Bergstraat 26 Berkeloo, R, landbonwer, Liendertscheweg 3 Berkum, L van, wachtm. veldart, Arnhemschestraat 12a Berns, G, (firma Berns Co,) zeeppoederfabrikant, van Persijnstraat 10 en Appelmarkt 15 Berveling, E, ketelmaker, Utrechtscheweg 47 Besamusca, G, smid H IJ S M, Achter Luiaard 15 Best, B D, leeraar H B S en Gymn, Wijersstraat 3 Best, J, vader Geref. weeshuis, Hoogeweg 2 Besters, F P H, korp. hoefsmid rijschool, Ruiterstraat 3 Betlem, C, spoorbeambte, Nicasiusstraat 4 Betonville, H, militaire kleermaker, "Westsingel 28 Bettink, mej. de wed. D C, tapster, Valkestraat 10 Beurden, J W van, r. c. kapelaan, Langegracht 4 Beukers, I), Vischhandel „Ne|itunus", Varkens- markt (Westsingel 40). Beijer, G, timmerman, Soesterweg 113 Beijer, J, treinsmid H IJ S M, Soesterweg 119 Bia, A P L, ambtenaar H IJ S M, Pnntenburgerlaan l1 Bianchi, T J H, verzekeringsagent, Hooglandscheweg l1 Biezenbos, D van den, bakker, Soesterweg 41 Biezenbos, L van den, spoorbeambte, in koloniale waren, Soesterweg 226 Biezenbos, L van den, letterzetter, Kruiskamp 33 Biezenbos, H van den, besteller, Kl. Nachtegaalsteeg 45 Biezenbos, G van den, vrachtrijder op Utrecht, Muurh. 44

Adresboeken Amersfoort | 1903 | | pagina 164