8 Bloys van Treslong, Jkhr. J P, kolonel inf. nonactief, Soesterweg 7 Boekeiman, G G P L, muziekonderwijzer, Utr.str. 38 Boekelman de Hosson, magazijn Transvaal" in Lin geries, etc., Utrechtschestraat 38 Boekelman, L F, luit-kolonel, dirigeerend off. v. gez. 2e kl. chef mil. hospitaal, Kampstraat 6 Boecop, P E H V L, baron van, ritmeester huz., Pun- tenburgerlaan 2 Boekeiioogen, beste ad res voor goede kwaliteit Sigarcn,$pecinliteit in Bariisteeu eii>Icerschuiin, hoiitcn Tahnkspi jpcn. Langestraat 4. Boeiens, J H, kantoorbediende, Westsingel 2 Boer, F de, sergeant inf. 2e Kazernestraat 15 Boer, G J de, Manteimagazijn, Langestraat 36 Boers, L H, teekenaar, Langestraat 62 Boerwinkei. G P, procuratiehouder, Kampstraat 13 Boerwinkel .Jr., F, kantoorbediende, Kampstraat 13 Boerwinkei, H, in koloniale waren, Utrechtschestraat 5 Boeschoten, J, ambtenaar ter Secretarie, wonende te Leusden Boeschoten, G, klerk Ned. Centr. Sp. Arnhemscheweg 54 Bogert, C, sergt. majoor-tit. Utrechtscheweg 35 Bokhorst, D, beurtschipper, Kleine Spui 30 Bokhorst H, schipper aan boord Bokhove, mej. de wed., part., Nieuwstraat 24 Boks, mej D en A G, part. Utrechtschestraat 27 Boks, D J, tim merman, Utrechtschestraat 27 Boks, E, mej. de weduwe, in hout en borstelwerk, Lan gestraat 59 Boks, J H, timmerman en aannemer, Utr.straat 27 Boks geb van Binnendijk, Mej wed D J,kaash., Utr.str 27 Bolier A V, ambtenaar H IJ S M, Soesterdwarsstraat 10 Bolk J, notaris, lid der Prov. Staten, Plantsoen 1 Bolkestein G, reiziger, Korte Bergstraat 9 Bolle L, luit. kolonel Huzaren, Korte Bergstraat 10 Bolleman C, concierge Meisjesschool, kassiersbed., Plant soen 2 Bomas B, boekhouder, Arnh. straat 10

Adresboeken Amersfoort | 1903 | | pagina 166