9 Bongaards A, fourier Veld-Art, Ruiterstraat 10 Bonnier G H J, handelsreiziger, Sc. Andriesstraat 4 Bonnier H J, in galanterien, Hof 11 Bos J F, wachtmeester le Reg. Veld-Art., Ruiterstraat 11 Bos G H van den, adj. onderoff, Huz., Kaz. Ber. Wap. 3 Boswinkel G, klerkpostentelegraphie,LangeBeekstraat2' Both B, brievenbesteller, Aldegondestraat 10 Bont J A de, koffiehuishouder, Hof 21 Bonte T W, aann., straatm., in brandst., Muurhuizen 101 Boode A J, schilder, Oliesteeg 1 Boode G J, onderwijzer, Hooglandscheweg 2 Boode geb. Prins, Me.j. wed J M, part, Beekest. laan 88 Boogaert E C, kapitein Vela-Art., Wilhelminastraat 3 Boogerman L W, cand. notaris, Hendrik v. Viandenstr. 9 Boom, J M, (firma v. Haselen Boom), graanh., Nieuwstr. 18 Boom W G, hoofdconducteur H IJ S M, Arnh.poortwal4- Boom A C van den, sergeant Inf., 2e Kazernestraat 17 Boon H, timmerman H IJ S M, Stellingwerfstraat 12 Boon geb. Smulders, Mej wed G F, part, Langestraat 70 Bootz J G, schrijver H IJ S M, in sigaren,Soesterw. 19l Bor B C van de, smid, Soesterweg 33 Borst M J, Mej., part., Havik 12 Bos A, suikerfabrikant, Utrechtscheweg 58 Bos J B, tapper, Hof 23 Bos J J, emeritus Pred. Herv. gemeente, Muurhuizen 7 Bosch A, in kruidenierswaren, Breedestraat 7 Bosch A, bouwkundige, Bergstraat l1 Bosch, J H, inspecteur Centraalspoor, Utrechtscheweg Bosch, R, in Kruidenierswaren, Weverssingel 32 Bosch, J N van den, in galanterien, Langestraat 17 Bosch geb. Ebert, mej. weduwe M van den, in galan terien, Langestraat 17 Bosch Kemper, Jonkvr. C de, part. Soesterweg 5 Bosboom, J, timmerman, Scherbierstraat 5 Boshart, W G H, sergeant inf.. Utr. straatweg 33 Boshuizen, G, metselaar, winkelier in koloniale waren, Bisschopsweg 101 Boshuizen, G, koffiestroopfabrikant, in koloniale waren, Kampstraat 45

Adresboeken Amersfoort | 1903 | | pagina 167