Bruine Mej. A M, part., Langestraat 16 Bruins C, sergeant Inf., Kazernestraat 7 Bruins J A, leeraar H B S, Beekenst. laan 6 Bruin H de, surn. NCS, Zuidsingel 20 Bruns J G, sergeant-majoor Inf., 3e Kazernestraat 18 Brummelen A H, landbouwer, Soesterweg 116 Kiimiik Jr., tiiiimeriiiaii en aanneiiier, Tolstr. 1 Bz'uns geb Thissen, Mej. wed. W P H, in gemaakte onderkleeding en raanufacturen, Langestraat 86 Bruijn P H de, sergeant-majoor, Heiligenbergerweg 3 Bruijn G F G de, leeraar gymnasium, Van Campenlaan 9 Bruijn H G J de, vleeschhouwer, Kleine St. Janstraat 1 Bruijn Mej M J de, modiste, Nieuwstraat 14 Bruijn Mej J M de, onderwijzeres, Utrechtschestraat 17a Bruijn P J de, Chef de bureau goederenvervoer NCS, Havik 22 Bruijn Gez. de, vleeschhouwersaffaire, Zuidsingel 69 Burg II van der, gemeente-ontvanger, 'tZand 39 Burg, H van den, Piano- en Orgelhandcl, Arn- hemschestraat 8. Burg Mej. wed. W van de. part, Utrechtschestraat 16 Burgers, P B, Mr. Zadeliuaker, Stoffeerderij, Rampstraat 03. Burgers geb. Roland Hoist. Mevr wed P, part, 't Zand 37 Busschenschenke H J A, kunstschilder, Tolstraat 6 Busquet A J A, luitenant Inf., Arnh. weg 27 HiiMqnet .1 Sr., nniMcnnar bevolking, in assuran- fien, Arnh.weg; 27. Busquet, H P P Ch., Volontair Registratie, Arnh.weg 27 Busquet J Jr, luitenant Inf.. Arnh. weg 27 Busquet J A A, ambtenaar H IJM,Puntenburgerlaan 13 Butje F W, winkelbediende, Mooierstraat 7 Butzelaar P J, slagtersknecht, agent dagblad „Het Yolk", Kampstraat 62 Buuren C H van, broodb.. in kruideniersw., Bergstraat 2 Buurman D, brievenbesteller, Bisschopsweg 46 Buwalda J, onderwijzer ambachtsschool, Bergstraat l1 12

Adresboeken Amersfoort | 1903 | | pagina 170