c Buijs G J, directeur H B S, huize „Zwarte Bergje" te Leusden. Buys H, tapper, in kruidenierswaren, Arnh. straat 2 Buijtenhuijs E H, onderwijzer, Kortegracht 5 Buijtenhuijs Mej. J F, onderwijzeres, Soesterdwarsstraat 7 Caarls S P, in schoenen, laarzen, Langestraat 65 Callenbach Mevr. wed. C H, part, Kampstraat 32 Calveen Mej C van, R C Liefdehuis, Muurhuizen 107 Caminha S G, bouwkundige, Stellingwerfstraat 51 Carabain F J, gepens. rijksambt, Bisschopsweg 14 Garbaat C, schoenmaker, Kleine Koppel 8 Cardinaal H A, fourier Inf., 4e Kazernestraat 4 Carp Mr. B H, Griffier v/'h. Kantongerecht, Pieter Both- straat 5 Castein G, sergeant-majoor Inf., Puntenburgerlaan 3 Caudri Mr, W D, Griffier ter gem.-secretarie, Arnh. weg 36 Celosse M L, procureur, wethouder, Korte Bergstraat 8 Celosse Mej. G M W, muziekonderwijzeres, K. Bergstr. 8 Charle B, kapitein Inf., Bergstraat 13 Christ K, spoorbeambte, Hellestraat 104 Christen H MB,wachtmeester schrijver, Aldegondestr. 97 Cirkel W, vrachtrljder, Koestraat 14 Claes W, gepens. militair, in visch, Arnhemschestraat 29 Clemens, A W, huis- en decoratieschilder, Leusderweg 31 Cleeff, firma A H van, boek-, kantoor- en handelsdrukkerii, uitgever der (oude) Amersfoortsche Courant, Kortegr. 9 Clifort, J P, surn. N C S, Lavendelstraat 4 Cochius, mej. 0 W, part., Langestraat 54 Cock Blomhoff, mevr. de wed. mr. J, part., Soesterweg 292 Coenen geb. Putman, mej. G, tapster, in brandstoffen,. Lieve Vrouwestraat 47 Coenen, W N, leeraar H B S, Gymn., Bergstraat 27 Coert J H, ambtenaar H IJ S, Soesterdwarsstraat 2 Cohen, H, kantoorbediende, Drieringensteeg 10 Cohen, I J, boekhouder, Kortegracht 8 Cohen, J H, sigarenmaker, Drieringensteeg 10 13

Adresboeken Amersfoort | 1903 | | pagina 171